Міжнародний жіночий день: ТОП-8 фільмів до 8 березня

Ці фільми демонструють безліч позитивних якостей жінок, а деякі просто дозволяють розслабитися та отримати задоволення від дійсно якісних стрічок 

Тіма Печерська
Журналіст відділу «Життя» і відділу «Новини»
Міжнародний жіночий день: ТОП-8 фільмів…
постер

Depo.ua пропонує присвятити час у день свята 8 березня собі і подивитися якісне кіно. 

Агент Єва, 2020

Професійний кілер Єва працює у багатьох країнах. Проте після того, як одне із замовлень виходить з під контролю не з її вини, вона вирішує піти назавжди з цієї справи. Але раптом полювання розпочинається на саму Єву, яка до того ж зустрічає сестру, яка каже про те, що її мама потрапила до лікарні. 

Диво-жінка: 1984, 2020

Історія Диво-жінки, яка заснована на коміксах Всесвіту DC. Головна героїня Діана згадує своє минуле – давні часи та змагання амазонок у силі та вправності. У спогадах вона бачить найближчих жінок та згадує яскраві моменти дитинства. Згодом дія переноситься у 1984-й рік. Тут глядач зможе побачити неймовірні пригоди, шалене кохання та силу й мудрість жінки, яка прагне врятувати увесь світ.

Хижі пташки, 2020

Продовження коміксу про героїв DC, команду "Хижих птахів". Цього разу у фільмів про супергероїв побачимо Гарлі Квінн після розриву з Джокером і три інші супергероїні – Чорну Канарку, Мисливицю і Рене Монтойю. Вони збираю

Суфражистки, 2015

Цей британський фільм розповідає про боротьбу жінок за право голосувати. Події стрічки розгортаються в Лондоні. Головна героїня, Мод Воттс, – заміжня мати, яка працює в пральні. Цілий день Мод, як і багато інших жінок кінця XIX — початку XX століття, проводить за важкою й низькооплачуваною працею (закриваючи очі на небезпечні умови та сексуальні домагання "боса"), а ввечері приходить до своєї крихітної квартирки, де готує, прибирає і доглядає за чоловіком та сином… 

Головні ролі виконують Кері Малліган і неповторна Гелена Бонем Картер, які змогли гідно передати дух тих часів.

Леді, 2011

Цей фільм Люка Бессона є біографічним і розповідає про життя Аун Сан Су Чжі, політичної діячки М’янми, захисниці демократії та прав людини, національної героїні, дізнатися про життя якої не тільки цікаво, а й корисно.

Близько 15 років військовики тримали Аун Сан Су Чжі під домашнім арештом, оскільки вважали її "здатною підірвати мир і стабільність суспільства". У жовтні 1991 року їй було присуджено Нобелівську премію миру, проте виїхати з країни й отримати нагороду їй не дозволили, тому, замість неї присутні на церемонії були її діти і чоловік. У фільмі показана і її політична боротьба, і стосунки з чоловіком, який підтримував і допомагав їй, попри те, що багато років провів з нею у розлуці.

Ангели із залізними щелепами, 2004

Ця історична драма розповідає про боротьбу сильних, завзятих і хоробрих суфражисток, які повстають проти підлих, злих і жорстоких можновладців. У центрі сюжету — історія молодої активістки Еліс Пол, яка у вересні 1912 року приїжджає до Філадельфії з наміром вступити в "Національну Американську Асоціацію суфражисток" і домогтися прийняття 19 поправки до Конституції США, що забезпечила б жінкам право голосувати на виборах. 

Цей фільм про боротьбу та звичку жінок ніколи не опускати рук та не полишати своєї справи.

Цікавий сюжет, надзвичайна музика та гра Гілларі Свонк не залишать вас байдужими.

Великі очі, 2014

У центрі сюжету – історія Маргарет Кін, популярної у другій половині минулого століття американської художниці, яка, тікаючи разом з донькою від чоловіка-тирана, стала жертвою чоловіка-авантюриста. Багато років чоловік мисткині привласнював собі її творіння і видавав шедеври за свої. Про нелегкий шлях жінки, яка повстала проти тирана, розповість ця стрічка.

Порятунок містера Бенкса, 2013

Американсько-британська біографічна комедійна драма, що розповідає реальну історію екранізації Волтом Діснеєм улюбленої книжки його доньок — книжки англійської письменниці Памела Ліндон Треверс "Мері Поппінс", а разом з тим — історію грандіозного протистояння англійки й американця, авторки й інтерпретатора та врешті-решт жінки й чоловіка.

Події розгортаються у 1961 році у США. Письменниця Памела Ліндон Треверс зустрічається з паном Діснеєм, кінорежисером і продюсером. При цьому авторка жодним чином не хоче псувати свою розповідь голлівудською екранізацією.

Цікавий і легкий фільм точно сподобається як жінкам, так і чоловікам.

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme