Міжнародний успіх PRIME (ПРЕС-РЕЛІЗ)

Високий результат для високоякісної горілки. PRIME бренд космополіт продовжує збирати нагороди на міжнародній арені!
Depo.Життя
26 квітня 2016 16:42
ФОТО: depo.ua

25 квітня PRIME отримав золото на INTERNATIONAL SPIRITS CHALLANGE 2016 в Лондоні! Двома тижнями раніше, бренд отримав ще одну високу оцінку в 88 балів -"Дуже добре. Дуже рекомендуємо" - від міжнародного журі в Нью-Йорку. Дві перемоги на найпрестижніших галузевих форумах - переконливий доказ того, що оновлений PRIME увірвався до кращих горілок світу і не збирається здавати свої позиції.

"В кінці минулого року ми представили ринку новий PRIME, оновивши дизайн бренду і удосконаливши лінійку, - розповідає Андрій Матузко, директор з розвитку інновацій та маркетингу компанії OLYMP. - Чотири позиції - класичний PRIME World Class, м'який PRIME Superior (він же власник 2х нагород), пекучий PRIME Red Hot Chilly Peppers, унікальний PRIME Fito з беспохмельним ефектом - задовольнять смак найвибагливішого споживача. Головний аспект, на якому була зосереджена робота команди технологів, - безкомпромісна якість і унікальність інгредієнтів. У перший же місяць результат продажів перевершив всі наші очікування - план був перевиконаний в 2 рази. Це означає, що ми пройшли головну перевірку - споживчу. Тепер золоте якість PRIME підтвердили міжнародні експерти і в двох конкурсах з двох поставили горілці найвищі оцінки".

PRIME - єдиний український бренд в сегменті 60 грн. / 0,5 л отримав золото на INTERNATIONAL SPIRITS CHALLANGE 2016, залишивши позаду конкурентів, в тому числі одного з лідерів ринку. Сліпі дегустації не визнають авторитетів, а вибирають кращих! Чого і вам бажаємо. 

Міжнародний успіх PRIME - фото 1

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя