Місячний посівний календар на липень: Сприятливі дні для роботи на землі та у городі

Цей календар складений в залежності від фази Місяця, який, як відомо, впливає на всі живі організми на Землі. Посівний календар допоможе тим, хто працює на городі і у саду

Місячний посівний календар на липень: Сп…

Depo.ua розкаже, що потрібно робити у липні, аби город та сад дали свої плоди.

Місячний посівний календар на липень 2020 по днях

1 липня – можна садити капусту, помідори, огірки, перець, гарбуз. Не рекомендується розмножувати рослини корінням, збирати трави і садити дерева. Ефективні щеплення, внесення добрив, полив, знищення шкідників, розпушування ґрунту.

2 липня – рекомендується посадка зелені, цибулі, часнику, перцю, а також суниці, шпинату, шипшини, жимолості, сливи. Варто зайнятися збором овочів, фруктів, ягід і насіння, зрізання квітів. День сприятливий для посадки домашніх квітів.

3 липня  – як і попередній, цей день сприятливий для посадки швидкозростаючих культур, а також суниці, шпинату, сливи. Рекомендується збір овочів, фруктів, ягід і насіння. Посаджені цього дня домашні квіти швидше розквітають.

4 липня – можна садити і пересаджувати такі дерева та чагарники, як груші, сливи, аґрус, смородина. Рекомендується розпушування, внесення добрив, щеплення дерев, покіс.

5 липня – день несприятливий, всі посіви і посадки слід відкласти.

6 липня – не рекомендуються посіви та посадки. Можна збирати зернові та коренеплоди, косити, проводити обприскування та обкурювання, підстригання дерев і кущів, прищипування, прополку.

7 липня – не рекомендуються посіви і посадки. Можна проводити ті ж самі роботи, що й попереднього дня.

8 липня – не варто проводити посіви й посадки. Краще зайнятися збиранням зернових та коренеплодів, косінням, підстриганням дерев і кущів, прищипуванням, прополкою.

9 липня – можна садити селеру, редиску, цибулинні, щепити дерева і кущі. Займатися заготівлею варення і солінь. Чудовий час для культивації, поливу та удобрення.

10 липня – рекомендується проводити ті ж самі роботи, що й попереднього дня.

11 липня – варто зайнятися підготовкою ґрунту під посів, знищенням шкідників, прополкою і мульчуванням. Вітається збір врожаю коренеплодів, фруктів, ягід, лікарських та ефіроолійних культур, сушка овочів і фруктів.

12 липня – не рекомендуються посіви і посадки. Можна підготовити ґрунт під посів, зібрати врожай коренеплодів, фруктів, ягід, лікарських та ефіроолійних культур.

13 липня – не варто нічого сіяти й садити. Слід зібрати врожай коренеплодів, фруктів, ягід, зайнятися сушкою овочів і фруктів.

14 липня – сприятливий день для посадки всіх коренеплодів, бульбових і цибулинних культур, а також підстригання дерев і чагарників.

15 липня – рекомендується посадка всіх коренеплодів, бульбових і цибулинних культур. Підстригання дерев і чагарників.

16 липня – не слід садити і пересаджувати трав'янисті культури. Ефективні цього дня видалення зайвих пагонів, покіс, прополка, культивація, мульчування.

17 липня – можна здійснити видалення зайвих пагонів, покіс, прополку, культивацію, мульчування. Збір лікарських трав, коренеплодів, фруктів і ягід.

18 липня – цього дня слід збирати все, що не підлягає тривалому зберіганню. Вдаються у цей час консерви і соління.

19 липня – день вдалий для збору всього, що не підлягає тривалому зберіганню, а також для консервації та солінь.

20 липня – дуже небажано проводити посіви і посадки.

21 липня – не рекомендується посів і пересадка садово-городніх культур. Можна зайнятися збором і сушкою фруктів та коренеплодів. Гарний момент для мульчування, боротьби з шкідниками, для збору насіння соняшнику, заготівлі лікарських трав.

22 липня – варто провести покіс з метою уповільнення зростання трав. Взятися за мульчування, боротьбу з шкідниками, збір насіння соняшнику, заготівлі лікарських трав.

23 липня – добре приживуться декоративні рослини, не призначені для плодоношення. З квітів рекомендується садити виткі рослини. Покіс сповільнить зростання трав.

24 липня – не рекомендується садити й пересаджувати овочі, фруктові дерева, проводити посадки на насіння. Краще посадити декоративні рослини, не призначені для плодоношення.

25 липня – день гарний для посадки квітів, кісточкових фруктових дерев, закладки бульб і насіння на зберігання. Гарна пора для зрізання квітів, створення газонних орнаментів, догляду за кімнатними рослинами.

26 липня – як і попереднього дня, рекомендується посадка квітів, закладка бульб і насіння на зберігання. Ефективні полив і сінокіс. Прекрасна пора для зрізання квітів, створення газонних орнаментів, догляду за кімнатними рослинами.

27 липня – слід садити капусту, помідори, огірки, перець, гарбуз. Не рекомендується розмножувати рослини корінням і садити дерева. Ефективні щеплення, внесення добрив, полив, знищення шкідників, розпушування ґрунту.

28 липня – сприятливий день для посадки капусти, помідорів, огірків, перцю, гарбуза. Ефективні щеплення, внесення добрив, полив, знищення шкідників, розпушування ґрунту.

29 липня – найкраще садити зелень, цибулю, часник, перець, суниці, шпинат, сливи. Гарний день для збору овочів, фруктів, ягід і насіння, зрізання квітів.

30 липня – слід продовжувати ті ж роботи, що й днем раніше. Посаджені в цей день домашні квіти швидше розквітають.

31 липня – вдалий день для посадки і пересадки дерев та чагарників, особливо грушевих і сливових дерев, аґрусу, смородини. Розпушування, внесення добрив, щеплення дерев, покіс.
 

За матеріалами УНІАН

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"