UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Місячний календар на лютий 2019: Сприятливі дні

За допомогою календаря ви зможете визначити фазу Місяця, дізнатися місячний день і його вплив на життя – сприятливий або негативний

Місячний календар на лютий 2019: Сприятл…

Depo.ua підкаже, які є сприятливі дні у лютому.

Розпочнеться лютий із спадною фази місяця. Триватиме період до 5 числа включно. В цей час краще не планувати важливих справ, а вже тим більше не варто братися за нові проекти - краще підбивати підсумки розпочатого.

Молодик в лютому відбудеться 5 лютого. Пройде він під знаком Водолія, а значить у кожного з'явиться шанс завести нове знайомство. Причому розпочаті в молодика відносини, неважливо, дружні або романтичні, триватимуть досить довго, будуть міцними і кардинально змінять життя кожного.

Після молодика традиційно буде період зростаючого Місяця. У цей час ми сповнені сил на досягнення найнебезпечніших вершин, а тому використовувати період з 5 по 18 лютого потрібно собі на благо - починати нові проекти, вносити зміни в свій режим і графік, спілкуватися з близькими, зав'язувати з шкідливими звичками, сідати на дієту , починати курс тренувань і подібне. Все розпочате в цей період буде перспективним і вигідним для вас.

Після зростаючого Місяця відбудеться повний Місяць - в лютому 2019 пройде період повного диска 19 числа. Повний місяць в знаку Діва означає, що нам вдасться внести лад в своє життя і зробити його більш стабільною. З'явиться можливість розставити всі крапки над і в спірних питаннях і зрозуміти, що важливо в нашому житті, а що є другорядним.

Після повного Місяця знову буде період спадною Місяця - триватиме він з 20 числа і до кінця місяця.

Не забувайте, що другий молодик року символізує вступ до права володіння символу нового року. Цього разу це Жовта Земляна свиня, яка обіцяє бути щедрою і доброю до тих людей, які не будуть лінуватися, а будуть чітко рухатися до своїх цілей, пересилюючи втому і невдачі.

Сприятливі і несприятливі дні лютого 2019

Незалежно від того, яка панує фаза Місяця, є в кожному місячному місяці такі дні, які вважаються сприятливими і несприятливими для будь-яких починань і важливих справ.

Обчислюють їх астрологи досить складно - це "сатанинські дати" або ті, в які положення місячного диска вдало сходиться або зовсім не сходиться з характеристиками того чи іншого знака Зодіаку, під яким в той чи інший момент проходить Місяць.

Сприятливими днями лютого 2019, згідно з даними місячного календаря, будуть 10,15 і 24 число.

Нейтральними днями будуть: 2, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 17, 25 і 28 лютого.

У ці дні можна вирішити другорядні завдання і спокійно займатися рутиною.

Найбільш несприятливими днями місяця, в які варто просо відпочивати або ж максимально акуратно поводитися з оточуючими, в лютому 2019 це будуть: 3, 12, 21 і 27 число.

Не варто в несприятливі дні вестися на провокації оточуючих і конфліктувати, не перевантажуйте себе роботою, що вимагає підвищеної уваги і відповідальності. Краще просто абстрагуватися від усіх проблем, щоб після, в сприятливий день, поглянути на них з зовсім іншого боку.

За матеріалами rosregistr.ru

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook