UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Місячний календар на квітень 2020: Сприятливі і небезпечні дні

За допомогою календаря ви зможете визначити фазу Місяця, дізнатися місячний день і його вплив на життя – сприятливий або негативний

Місячний календар на квітень 2020: Сприя…

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Сегодня".

Вплив різних фаз Місяця на людину може бути досить сильним, навіть якщо ми цього і не відчуваємо. А тому його не можна недооцінювати. Фази молодика і повного місяця, дні першої і останньої чверті Місяця, а також сонячні і місячні затемнення вважаються часом посиленої взаємодії Сонця і Місяця між собою. На думку астрологів, час, коли Місяць перебуває в різних фазах, слід використовувати для абсолютно різних цілей. Згідно з місячним календарем, квітень 2020 починається і закінчується фазою зростаючого місяця.

Повний місяць у квітні

Повний місяць у квітні 2020 відбудеться 8-го числа о 5 годині 36 хвилин під знаком Скорпіона, в період якого у людей посилюється емоційність і збудженість. Він припадає на 16-у місячну добу, якій властиві гармонія, чистота та світла енергетика. Щоб зберегти правильний баланс між внутрішнім і зовнішнім світом, важливо не порушувати тишу і спокій цього дня. Також не забувайте, що кожен місяць приносить з собою кардинальні зміни в житті, пробуджує минулі протистояння і конфлікти між людьми.

Молодик у квітні

Молодик в квітні 2020 роки відбудеться 23-го числа о 5 годині 27 хвилин за київським часом під знаком Тельця, який помітно знижує напругу і напруженість і діє на людей мирно. У перші кілька днів молодика сприятливо загадувати бажання і будувати плани на найближче майбутнє, а також рекомендується мріяти. Крім того, період молодика підходить для аналізу минулого, зробити висновки, прощення старих образ і підготовки до серйозних починань.

Сприятливі і небезпечні дні квітня

У період молодика люди за допомогою своїх думок і вчинків здатні вплинути на свою долю. Це час, коли починається новий етап в житті. І то, як ми його проведемо, відіб'ється на нашому майбутньому. Так, під час молодика дуже корисно відмовитися від шкідливих звичок і всього непотрібного і застарілого, що заважає нашому зростанню і розвитку. В цей час люди менше сваряться, краще розуміють оточуючих і легше перебігають хвороби. Крім молодика, також сприятливими днями для планування вважаються 4, 5, 8, 9, 10, 11, 15, 17, 18, 20, 21, 23 квітня.

Відповідними днями в квітні 2020 для активних і рішучих дій, що надають результат, є 2, 6, 13, 14, 24, 26 числа місяця. У цей період з'являється енергія, сили, все задумане вдається виконати. В цей період часу можна відкривати фірми, підписувати договори, робити вклади. Але ось планувати нові справи не варто.

Однак у квітні ще є дні, в які, згідно з місячним календарем, слід проявити вдумливість і обережність: 1, 3, 7, 12, 16, 19, 22, 25, 27, 28, 29, 30 квітня. У такі дні бажано не піддаватися спокусам і провокацій, уникати скандалів і сварок, агресії і насильства.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"