Місячне затемнення: що треба робити 23 березня, щоб стати щасливим та багатим

Місячне затемнення пройде сьогодні, 23 березня, о 13:48 за київським часом
Depo.Життя
23 березня 2016 11:31
ФОТО: depo.ua
Місячне затемнення: що треба робити 23 березня, щоб стати щасливим та багатим
Місячне затемнення: що треба робити 23 березня, щоб стати щасливим та багатим

Місячне затемнення 23 березня - напівтіньове, а помилуватися ним зможуть жителі Америки, Азії, Австралії тощо. Триватиме місячне затемнення майже шість годин, повідомляє depo.ua.

Насправді, березень є одним із найскладніших місяців 2016 року, стверджують астрологи. Саме на перший весняний місяць цього року припало одразу два затемнення - сонячне, яке відбулося 9 березня, та місячне, яке пройде сьогодні. Наступного разу таке явище світ буде спостерігати восени - у вересні.

Найнебезпечніший період - три дні до затемнення і три дні після. Окрім небезпеки цей період несе в собі і зміни, адже, якщо забажати, то лише в ці дні можна змінити своє життя і запрограмувати ліпшу долю на майбутнє.

Прийдешнє місячне затемнення пройде в знаку партнерства - Терезах, а тому вкрай важливо в цей момент попрощатися з тими відносинами, які себе вичерпали, пробачити того, хто, на жаль, виявився не "тим самим". І пробачити себе за допущені помилки і промахи.

Слід пам'ятати, що затемнення ще більше тижня буде впливати на людство - до кінця березня.

Затемнення можна порівняти з енергетичною мітлою. В ідеалі після внутрішніх переживань і темних думок після зустрічі Місяця і Сонця ви маєте очиститися і змінитися на краще, повідомляє ТСН.

Затемнення "вимітає" попередні установки і наче "обнуляє" програму. Люди не люблять змін, тому в період затемнення безліч людей почувають себе погано. 

ЩО РОБИТИ ДО, ПІД ЧАС ТА ПІСЛЯ ЗАТЕМНЕННЯ 

1. Під час затемнення плануйте ваші майбутні успіх, процвітання та багатство. Думайте про позитив і відганяйте від себе негатив, який накопичився всередині вас під час коридору затемнень і от-от вихлюпнеться назовні.

2. Люди люблять спостерігати за затемненнями, але із енергетичної точки зору таке спостереження, - швидше зі знаком мінус, ніж плюс. Намагайтеся не виходити з дому в період затемнення. Краще пересидіть у "норі".

3. Обмежте спілкування із неприємними вам людьми, щоб уникнути конфліктів, не беріть гроші у борг і не давайте їх. Також не робіть дорогих покупок, бо після затемнення може виявитися, що ці речі зовсім не потрібні.

4. Це хороший час для медитацій та духовних практик. Якщо ви не є прихильником якоїсь доктрини чи не практикуєте, то можете просто відпочити. У цей період спробуйте обдумати свої проблеми, шляхи їх вирішення та покроково уявіть майбутнє. Чим більш "об'ємними" будуть ваші фантазії, тим більші шанси на те, що вони втіляться в життя.

5. Не пересаджуйте і не обрізайте рослини. Якщо у вас є діти, то допоможіть їм справитися із страхами та переживаннями, які теж нахлинуть на них.

Головний висновок щодо поведінки під час місячного затемнення - бути джерелом тільки позитивних думок і бажань. Виявляючи агресію, гнів і роздратування, ви шкодите собі, програмуючи саморуйнування. Дякуйте за все, що посилає вам доля, бажайте всім добра і миру і тоді побачите, що ваші думки творять ваше життя, а ви самі формуєте програму свого успіху.

 ВПЛИВ ЗАТЕМНЕННЯ НА УКРАЇНУ

Місячне затемнення 23 березня для України і українців може принести зміни в економічних питаннях - як внутрішніх, так і зовнішніх, пов'язаних з грошовою допомогою від наших партнерів.

Затемнення ставить акцент на вирішенні в поточному році питань економічного виживання і прийняття необхідних реформ на стабілізацію даної сфери. Дане затемнення також сприяє зміцненню та розвитку потенціалу і могутності нашої армії для захисту своїх кордонів і свого народу, повідомляє golos.ua.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя