"Місіс Москву" можуть позбавити титулу через Євромайдан

2 грудня в російській столиці пройшов конкурс краси "Місіс Москва-2018", володаркою титулу якого стала 35-річна українка, випускниця Київського інституту культури і мистецтв Катерина Ліфшиц

Як виявилося, фотографії українки з Євромайдану не сподобалися деяким росіянам, передає Depo.ua з посиланням на kp.ua.

Спочатку у соціальних мережах розкритикували зовнішність Катерини за надмірне захоплення ботоксом. Багато коментаторів припустили, що перемогу на конкурсі для жінки купив впливовий чоловік.

Так Катерина виглядала до перетворень.

А так вона виглядає тепер.

Як виявилося, ще однією причиною для цькування став знімок Ліфшиц, де вона позує в Києві наЄвромайдані на тлі згорілого Будинку профспілок. Після галасу в соціальних мережах Катерина це фото видалила.

Чоловік королеви краси Євген Ліфшиц в коментарі порталу "РІА ФАН" розповів, що в 2014 році Катерина приїхала в Україну до батьків, але в подіях Євромайдану вона участі не брала.

"Дружина дуже добра, хороша людина, вона переживає, оскільки не очікувала такої реакції. Хоча, звичайно, таке поширене взагалі в світі, це частина конкурсів, індустрії краси - мабуть, через заздрість. Злість така серед учасників", - розповів Євген.

Чоловік Катерини є керівником агентства кібербезпеки і членом експертної ради комітету Держдуми з інформаційної політики, інформаційних технологій і зв'язку.

Про саму переможниці відомо небагато. Вона виховує двох близнюків. Після переїзду в Москву працювала стилістом в салоні краси.

Нагадаємо, "Місіс Москву" зацькували за нестандартну зовнішність (ФОТО).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна