Мінстець запустив інформаційну кампанію "Крим - це Україна"

Міністерство інформаційної політики України презентувало комунікаційну кампанію "Крим – це Україна" до других роковин окупації Криму Росією
Depo.Життя
23 лютого 2016 16:07
ФОТО: depo.ua

За словами радника Міністра інформаційної політики України Еміне Джеппар, комунікаційна кампанія цього року залишила гасло "Крим-це Україна", запропоноване кримськими переселенцями 23 лютого 2015 року, передає depo.ua з посиланням на прес-службу уряду.

"Кампанія має на меті консолідацію суспільної думки щодо Криму та формування громадянської позиції українців, в якій Крим, беззаперечно, це Україна. Окрім іншого, вона спрямована на тих українців, які живуть в Криму та потерпають від репресій окупанта. Їм сьогодні вкрай необхідна підтримка та солідарність України", - заначила Джеппар.

Гаяна Юксель - член Меджлісу кримськотатарського народу та головний редактор видання новин QHA зазначила, що кампанія "Крим- це Україна" має неабияку вагу на фоні всіх утисків, які чинить окупаційна влада по відношенню до кримських татар.

"Тиск, який сьогодні чиниться по відношенню до кримських татар та  представницького органу народу – Меджлісу, потужний. Ми маємо підтримати тих, хто сьогодні в Криму відчуває на собі весь тягар тисків та заборон", - наголосила Юксель.

Комунікаційна кампанія МІП  "Крим-це Україна" стартувала 20 лютого 2016 року. Вона складається з бордової кампанії, в якій відомі українські журналісти та артисти розповідають про "свій Крим".

У рамках кампанії також були підготовлені відео-ролики, в яких відомі та звичайні українці звертаються із словами підтримки до жителів Криму. Національна рада України з питань телерадіомовлення надала роликам статус соціальної реклами. Відповідно до цього вони рекомендовані до трансляції більшості центральних та обласних телеканалів України.

Окрім іншого, кампанію підтримали кримські ЗМІ, серед яких кримськотатарський  телеканал ATR та Чорноморська телерадіокомпанія. На їх ресурсах відбувається трансляція відео-роликів МІП.

Документальний фільм, присвячений анексії Криму та нинішнім політичним репресіям по відношенню до українців в Криму, буде презентовано наступного тижня. Він теж стане частиною комунікаційної кампанії "Крим -це Україна". 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя