Міносвіти вилучило підручник з історії, який "демайданізував" Крим і Донбас

У зв’язку із численними зверненнями громадськості та ЗМІ щодо некоректного трактування історичних подій в посібнику "Історія. Довідник. Тестові завдання", пов’язаних із Революцією Гідності, Міністерство освіти і науки вилучило підручник з програми
Depo.Життя
17 травня 2016 17:07
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Міносвіти.

Зазначається, що вказаний посібник було подано для розгляду комісією у вересні 2014 року без матеріалу, що сьогодні викликав значний суспільний резонанс.

"У посібнику, що розглядався комісією, було висвітлено події історії України до 2011 року. Інформації про події, які відбувалися у 2012-2014 рр. в Україні, у посібнику не було (оригінал рукопису зберігається в Інституті модернізації змісту освіти). Тобто, навчальний матеріал, присвячений подіям Євромайдану було включено до посібника вже після надання йому грифа про схвалення на використання у навчальному процесі", - пояснюють у відомстві.

За даними прес-служби, цей посібник вилучено з Переліку навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в основній і старшій школі у загальноосвітніх навчальних закладах.

Нагадаємо, у підручнику зазначалось, що у Донецькій області та в Криму не проходили мітинги на підтримку Євромайдану в Києві.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя