Міноборони після репетиції Параду заявив, що "Київавтодор" робить погані дороги

Звинувачення в КК "Київавтодор" щодо руйнування армійською технікою дорожнього покриття на деяких вулицях столиці не відповідають дійсності
Depo.Життя
20 серпня 2016 12:43
ФОТО: depo.ua

Як зазначає depo.ua, про це йдеться у заяві, оприлюдненій на сторіні міністерства у "Фейсбуці".

"У відповідності до існуючих вимог експлуатації, вся важка броньована техніка, яка бере участь у військовому Параді, а це танки Т-64 БМ "Булат", зенітні ракетні комплекси "Бук" та дивізійні самохідні гаубиці "Мста-С" (від 36 до 45 тонн) забезпечені асфальтохідними гусеницями, які не залишають слідів на асфальтному покриті", - пишуть у зверненні.

Інша гусенична техніка, а це бойові машини піхоти, десанту та полкова самохідна гаубиця 2С1 "Гвоздика" вважаються легкою броньованою технікою, на яку у відповідності до технічних вимог не передбаченні асфальтохідні гусениці. Зазначена техніка своєю масою (від 8 до 20 тонн) не може нанести шкоду якісному асфальтному покриттю, а лише залишити сліди від гусениць, які зникають після руху автомобільного транспорту.

"Таким чином, якщо асфальтне покриття руйнується від проїзду зазначеної техніки, то проблема не в техніці, а в якості дорожнього покриття. Звертаємося до КК "Київавтодор" не поширювати завідомо не правдиву інформацію, яка сформульована на підставі фото із соціальних мереж, а не на власних дослідженнях", - зазначається в заяві. 

Нагадаємо, раніше у "Київавтодорі" заявили, що на ділянках вулиць Києва, де проходить військова техніка, масово руйнується асфальтобетонне покриття. Фото спотвореного асфальту розлетілися соцмережами.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя