UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Міграційна служба просить не ходити до них без крайньої потреби

Державна міграційна служба України закликає громадян обмежити відвідування підрозділів ДМС під час карантину
 

Міграційна служба просить не ходити до н…
Фото: ЕРА

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на пресслужбу МВС.

"З метою недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 та відповідно до затверджених Урядом заходів, підрозділи ДМС буде переведено на максимальне використання засобів дистанційного запису до електронної черги – за допомогою попереднього запису на офіційному веб-сайті ДМС", – йдеться у повідомленні.

Також закликають утриматися від відвідування підрозділів ДМС без нагальної потреби. Особливо, якщо проблему, з якою ви збираєтеся звернутися, можливо вирішити дистанційно.

Якщо ж причина звернення невідкладна і потребує обов’язкового відвідування підрозділу ДМС необхідно дотримуватись рекомендацій Міністерство охорони здоров'я України щодо зменшення впливу та передачі гострих респіраторних вірусних інфекцій:

  • користуватися  захисною маскою та дезінфікуючими засобами;
  • не створювати скупчення людей у підрозділі та дотримуватись безпечної відстані між людьми (щонайменше 1,5 метри);
  • уникати контакту з усіма, хто має гарячку та кашель.

"Важливо: якщо ви маєте симптоми ГРВІ (підвищена температура тіла, кашель, утруднене дихання тощо), нещодавно контактували з хворими на COVID-19 або перебували у країнах, в яких виявлено випадки зараження населення коронавірусом, просимо вас залишитися вдома", - наголошують у ДМС.

У ДМС також наголосили, якщо ваш паспортний документ вже готовий до видачі, то звертатися до органів ДМС для його отримання під час карантину не обов’язково, адже паспортні документи зберігаються у підрозділах протягом одного року.

Нагадаємо, сьогодні, 17 березня, Верховна Рада схвалила за основу та в цілому з необхідними техніко-юридичними правками проект закону №3219 про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) . 

Станом на ранок 17 березня від коронавірусу COVID-19 загинуло 7148 людей, кількість заражених зросла до 182 405. 

3 березня в Україні було зафіксовано перший випадок коронавірусу. Його виявили у чоловіка, який приїхав у Чернівецьку область на автомобілі з Румунії, куди він прилетів з Італії. 

12 березня в Україні виявили ще два випадки інфікування коронавірусом, у Житомирській та Чернівецькій областях. 13 березня 71-річна жінка з Житомирської області, хвора на COVID-19, померла.

16 березня в Україні підтвердили ще два випадки захворювання на коронавірус у Чернівецькій області.

Увечері 16 березня коронавірус офіційно зафіксували у столиці у двох людей.

Довідка: 31 грудня 2019 року у китайському місті Ухань в провінції Хубей зафіксували спалах невідомої раніше пневмонії, яка згодом виявилась коронавірусом.

30 січня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров'я визнала спалах китайського коронавіруса нового типу надзвичайною ситуацією міжнародного значення.

11 березня Кабінет міністрів ухвалив рішення щодо введення карантину на три тижні в навчальних закладах і заборони на проведення всіх масових заходів, а ВООЗ оголосила пандемію коронавірусу на планеті.

14 березня Кабінет міністрів ухвалив рішення про тимчасову заборону в'їзду в Україну іноземців та закрив міжнародне пасажирське авіасполучення. 

У РНБО закликали громадян України повернутися додому до 17 березня.

16 березня Україна закрила в’їзд на свою територію для іноземців та осіб без громадянства у зв'язку з протидією поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. 

Читайте також: Штрафи і контроль: Що передбачає закон про коронавірус, який проголосувала Рада

В Україні карантин через коронавірус: Що відбувається (ХРОНІКА)

Коронавірус з Китаю і Україна: ТОП-6 відповідей на тривожні питання

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme