ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Microsoft випадково розсекретила нову Windows

Корпорація Microsoft помилково опублікувала на власному сайті подробиці версії Windows 10 на базі архітектури ARM

Depo.Життя
19 лютого 2018 16:12
ФОТО: depo.ua

Пізніше інформацію прибрали, повідомляє Depo.ua з посиланням на The Verge.

В кінці 2017 року Microsoft оголосила, що працює над спеціальною версією Windows 10 для мобільних чіпів. Партнери компанії вже готують свої продукти для роботи з ОС, проте Microsoft не розкривала подробиць системи. В опублікованому матеріалі перераховані всі обмеження нової системи і її особливості.

Наприклад, Windows 10 для ARM зможе запускати x86-додатки, але не зможе використовувати драйвери для x86. Це створить проблеми для старого обладнання, у якого немає драйверів для ARM64. В системі немає підтримки х64-додатків, хоча в Microsoft планують додати її пізніше.

Програми, створені для Windows Phone, будуть працювати неналежним чином і неправильно виводити зображення. Проблеми можуть виникнути і з додатками, які включають розширення для оболонки (на кшталт Dropbox, що додають нові можливості в контекстному меню). При цьому, завдяки емуляції можна буде встановити більшість 32-бітних додатків з розширенням exe.

Нагадаємо, Microsoft додала режим підвищеної продуктивності у версію операційної системи Windows 10 Pro for Workstations.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя