Microsoft випадково розсекретила нову Windows

Корпорація Microsoft помилково опублікувала на власному сайті подробиці версії Windows 10 на базі архітектури ARM

Depo.Життя
19 лютого 2018 16:12
ФОТО: depo.ua

Пізніше інформацію прибрали, повідомляє Depo.ua з посиланням на The Verge.

В кінці 2017 року Microsoft оголосила, що працює над спеціальною версією Windows 10 для мобільних чіпів. Партнери компанії вже готують свої продукти для роботи з ОС, проте Microsoft не розкривала подробиць системи. В опублікованому матеріалі перераховані всі обмеження нової системи і її особливості.

Наприклад, Windows 10 для ARM зможе запускати x86-додатки, але не зможе використовувати драйвери для x86. Це створить проблеми для старого обладнання, у якого немає драйверів для ARM64. В системі немає підтримки х64-додатків, хоча в Microsoft планують додати її пізніше.

Програми, створені для Windows Phone, будуть працювати неналежним чином і неправильно виводити зображення. Проблеми можуть виникнути і з додатками, які включають розширення для оболонки (на кшталт Dropbox, що додають нові можливості в контекстному меню). При цьому, завдяки емуляції можна буде встановити більшість 32-бітних додатків з розширенням exe.

Нагадаємо, Microsoft додала режим підвищеної продуктивності у версію операційної системи Windows 10 Pro for Workstations.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя