«Металургійна кухня»: Метінвест представив книгу про виробництво сталі

14 травня в Києві почалася виставка відеоінсталяцій Art of steel, на відкритті якої генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков презентував представникам бізнесу і чиновникам книгу про виробництво сталі «Металургійна кухня»

Книга доступною мовою розповідає, як влаштована металургія і гірнича справа, при цьому весь процес видобутку руди і виробництва сталі порівнюється з приготуванням їжі - тим, що близьке і зрозуміле кожному. «Металургійна кухня» призначена для старшокласників і студентів, а також всіх, хто цікавиться виробництвом і промисловістю.

«Сучасне мистецтво відображає наш погляд на металургію. Це спосіб звернути увагу молодих людей на перспективну професію. Показати те, що привертає в ній самих металургів і гірників: тут є драйв, емоції, міць вогню і води, гордість за результат. Ми створюємо те, що приносить користь і змінює світ. Дозволяє підніматися вище, пересуватися швидше, жити цікавіше і комфортніше, - коментує генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков. - Наша галузь змінюється разом з часом. Приходять нові технології, складне устаткування, в нашу роботу входить «цифра». І в той же час, сталь - вічний продукт, який можна переробляти нескінченно. Запрошуємо всіх за лаштунки металургійної кухні. Це місце, яке може змінити ваше уявлення про професію».

Видання вийшло українською, російською та англійською мовами. Цікаво, що в книзі використовується доповнена реальність: завантаживши додаток на смартфон або планшет, можна дивитися відео про один з етапів створення стали.

 Це благодійне видання: книги передадуть бібліотекам, школам, профільною вищою і середніх навчальних закладів в Україні та за кордоном. Електронна версія «металургійної кухні» доступна за адресою: http://metinvest.tilda.ws/steelmaking.

Виставка Art of steel - це відеоінсталяції процесу виробництва сталі - від видобутку сировини до об'єктів, побудованих зі сталі Метінвесту. Об'ємне відео через проектори транслюється на стіни, забезпечуючи ефект присутності і повне занурення в найефектніші моменти виробництва. Металургійний процес стає мистецтвом. У той же час, це діалог про те, що для молодих людей може стати справою всього життя.

Гості виставки зможуть отримати паперовий примірник книги «Металургійна кухня», взявши участь в інтерактивній грі.

Виставка відкрита для всіх бажаючих 15-19 травня в культурному центрі Artarea по вул. Софіївська, 11-15 з 10:00 до 21:00. Вхід вільний.

ДОВІДКА:

Метінвест - міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній, що управляє кожною ланкою у виробничому ланцюжку створення вартості - від видобутку залізорудної сировини до виробництва готової металопродукції. У структуру Групи входять видобувні і металургійні підприємства в Україні, Європі та США, а також мережа продажів з охопленням всіх ключових світових ринків. У 2018 році Група отримала $ 11,9 млрд виручки, рентабельність по EBITDA склала 21%.

Додаткова інформація доступна на сайті www.metinvestholding.com

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна