Мер Мурманська скаржиться на біженців-шантажистів з Донбасу

Мер російського Мурманська Олексій Веллер звинуватив українських біженців в "шантажі влади" і заявив, що нікому не дозволить сісти на шию
Depo.Життя
29 січня 2016 13:07
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на FlashNord.

Видання нагадує, губернатор Мурманської області Марина Ковтун підписала постанову про ліквідацію пунктів тимчасового розміщення (ПВР) для українських біженців. Адміністрація Мурманська відповідно до постанови заявила про примусове розселення мешканців гуртожитку на вулиці Сафонова з 1 лютого. Зараз в гуртожитку знаходяться 32 біженця з Донецької та Луганської областей, в тому числі 7 дітей.

"Їм неодноразово пропонувалося розміститься в інших умовах. Міська влада ніколи не піде на обмеження інтересів городян, які десятиліттями чекають черги в квартири, віддаючи квартири біженцям. Ми для біженців вирішуємо питання інакше. Не вийде шантажувати ні влада міста Мурманська, ні влада Мурманської області. Ніхто нікого на вулицю не вижене, а й сісти на шию нікому не буде дозволено", - сказав Веллер в ефірі місцевого телебачення.

Тим часом, ще в 2014 році сама Ковтун, коментуючи приїзд біженців, говорила: "Чим більше людей приїде, тим краще. Ми повинні надати їм гарний прийом і оточити їх турботою. Треба працювати так, як якби це стосувалося когось із наших близьких родичів".