Мер Ізмаїла: причиною масового захворення стала мікс-інфекція

Під час аналізів, проведених в Ізмаїлі, виявлено збудників ротовірусної інфекції, норовирусної інфекції і кишкова паличка
Depo.Життя
19 червня 2016 22:47
ФОТО: depo.ua

Про це сказано у відкритому зверненні мера Ізмаїла Андрія Абрамченка до жителів міста, оприлюдненому в Facebook.

"У ході проведених лабораторних досліджень з'ясувалося, що в Ізмаїлі має місце мікс-інфекція. Виявлено збудників ротовірусної інфекції, норовирусної інфекції і кишкова паличка. Це сталося внаслідок фекального забруднення в ході злив", - сказано у заяві.

Абрамченко зазначив, що в даний час продовжується реалізація комплексу заходів, спрямованих на ліквідацію наслідків, завданих місту зливами. Зокрема, медики не виключають повторного зараження, і у зв'язку з цим (для запобігання другої хвилі захворюваності) у мережах водопостачання буде короткочасно збільшено хлорування води. Мер наголосив, що таку воду можна використовувати для господарських потреб, але від вживання краще утриматися.

"Для харчових потреб краще користуватися бутильованою водою", - підкреслив Абрамченко.

За даними Держсанепідслужби, станом на 16.00 неділі в Ізмаїлі, а також у селах Броска і Матроска Ізмаїльського району, зареєстровано загалом 373 хворих, з них 228 дітей, потерпілих внаслідок спалаху гострої кишкової інфекції.

На стаціонарному лікуванні перебуває 241 особа (дорослих - 66, дітей - 175). Протиепідемічні заходи та лабораторні дослідження у вогнищі спалаху тривають.

Раніше головний санітарний лікар України Святослав Протас заявив, що причиною масового захворювання людей в Ізмаїлі став ротавірус у водопровідній воді


Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя