Медведєв показав, як заходить зі свого iPad на піратський сайт, заблокований на Росії

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв на засіданні урядового ради з кіно виявив, що сайт Rutracker працює, незважаючи на рішення про його блокування
Depo.Життя
18 лютого 2016 16:31
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Ведомости.

Медведєв сьогодні на засіданні ради зайшов на Rutracker після виступу гендиректора "Першого каналу" Костянтина Ернста, який заявив, що застосовуються зараз механізми боротьби з інтернет-піратством не працюють.

Після того як за рішенням суду нелегальні копії фільму втечуть з одного сайту, вони миттєво з'являються на десятці інших, вказав він. Та й самі рішення судів теж толком не виконуються, додав Ернст: "Ось у нас в Росії заблокований Rutracker, і все одно сайт доступний".

"Довічне" блокування скоротила аудиторію Rutracker всього на 13%

Медведєв вирішив переконатися в цьому сам і зайшов на Rutracker з особистого iPad. Ніяких обмежень при цьому прем'єр не виявив і знайшов на першій сторінці сайту нелегальну копію фільму з Леонардо Ді Капріо. "Ну і як же ваш Роскомнадзор це блокує?" - Запитав він у присутнього на нараді міністра зв'язку Миколи Никифорова.

Міністр, за словами учасників засідання, сказав, що з власного смартфона на Rutracker зайти не може, і послався на "особливості зв'язку" у прем'єр-міністра.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя