Медики навчилися робити кесарів розтин без швів

В Ізраїлі вперше зробили успішні операції кесаревого розтину без накладання швів

Depo.Життя
18 жовтня 2017 10:44
ФОТО: depo.ua

Завдяки новій методиці існує менший ризик ускладнень і жінки швидше одужують, передає Depo.ua з посиланням на Vesty.co.il.

Вони починають ходити вже через 4 години після пологів.

Стара методика включає поперечний розріз шкіри, розріз матки і розсування м'язів черевної стінки по середній лінії. Саме втручання просте, але одужувати після нього доводилося довго.

Сучасний метод, розроблений доктором Денисом Фаук, заснований на поздовжньому розрізі уздовж м'язових волокон, а відсувають м'язи зліва до центру, до місця, де немає сполучної тканини, що прискорює загоєння операційної рани.

Замість швів, рану запечатали біоклеєм - без зовнішньої пов'язки, дужок і швів.

Перевага нового методу ще й у тому, що вже не потрібно катетеризація сечового міхура і проникнення в черевну порожнину. А це значно скорочує ризик емболії навколоплідними водами і пошкодження кишечника.

Новий метод проведення операції кесаревого розтину вже застосували до трьох породіль. Для однієї з них це були другі пологи. Молода мама зазначила, що після першої, традиційної, операції вона більше місяця почувалася не комфортно. А в цей раз змогла ходити вже через три години після народження малюка.

Для порівняння, після звичайного кесаревого розтину жінку виписували через 5 днів, а після нового методу - через 36 годин.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя