Майже 80% українців є вірними ПЦУ

У березні поточного року три чверті українців (77%) вважали себе православними віруючими

Про це свідчать дані опитування КМІС, пише Depo.ua.

Серед всіх опитаних 29,5% заявили, що Православна церква України найкраще описує їхні уподобання, 11% відносять себе до Української православної церкви Московського патріархату. Ще 28% вважають себе просто православними.

Крім того, зараховують себе Української Греко-католицької церкви 8,3% респондентів, до протестантських християнських церков - 2,1%, до Римо-католицької церкви - 0,3%, до інших релігій - 0,3%.

Не належать до жодної релігії, але є віруючими 11,9%. Атеїстами вважають себе 5% громадян.

Опитування було проведене Київським міжнародним інститутом соціології протягом березня 2019 року. Польовий етап тривав з 21 по 29 березня. Всього було опитано 1200 респондентів, які проживають по всій України, окрім окупованих Росією територій. Максимальна похибка - 4,3%.

Нагадаємо, Міністерство культури заявило, що Українська православна церква Київського патріархату припинила існування й увійшла до Православної церкви України.

Як відомо, предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній визнав, що конфлікт з Філаретом, який після розпуску Київського патріархату є "почесним патріархом", існує - з моменту утворення Помісної церкви вони жодного разу не правили службу разом.

Раніше повідомлялося, що Філарет допускає поділ Православної церкви України і стверджує, що, як і предстоятель ПЦУ, уповноважений скликати Собор.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна