Фільм HBO про Майкла Джексона і секс: Шокуючі і блювотні подробиці

Канал НВО таки показав скандальний документальний фільм про Майкла Джексона "Залишаючи Неверленд" знятий за спогадами чоловіків, з якими він мав статеві стосунки, коли вони були дітьми

Критики вже назвали стрічку фільмом жахів і Майкл Джексон постає в ній "м'яким хижаком", монстром, який калічив дитячі життя. 

Автор порталу Hollywood Elsewhere Джефф Веллс зазначив, що "Залишаючи Неверленд" в усіх барвах описує, як два хлопчики стали особливими "друзями" Джексона в той час, як їхні батьки потурали всьому, що відбувається.

"Ви б бачили обличчя глядачів, коли почався антракт. Вони виглядали так, ніби їх нудить, дивилися з огидою, намагаючись приховати це", – наголосив він.

Картину знято на основі свідчень Уейда Робсона та Джеймса Сейфчака - колишніх маленьких протеже Джексона. За їхніми словами, співак був педофілом, нагороджував хлопчиків за секс коштовностями, налаштовував проти батьків, а коли фаворити трохи підростали, замінював їх більш молодшими.

 

Вейду Робсону на момент знайомства з Майклом Джексоном було 5 років. Він виграв танцювальний конкурс у торгівельному центрі в рідній Австралії, і призом стала зустріч із зіркою. Після цієї зустрічі родина Вейда приїхала до Лос-Анджелесу і хлопчика лишили наодинці зі співаком. Як стверджує Робсон, Джексон поцілував його та залучив до орального сексу.

"Нас із тобою звів Господь. Нам судилося бути разом. Так ми виявляємо любов", - сказав він йому. За свідченнями самого Вейда.

Джеймс Сейфчак у 1986-му році знімався з Майклом Джексоном в одній рекламі. Той запросив родину хлопчика в подорож, яка "стала початком сексуальних стосунків, стосунків пари". Зі слів Джеймса, Майкл тоді навчив його мастурбувати.

"Ми були наче подружня пара. Коли я кажу "подружня", то це тому, що в нас була жартівлива весільна церемонія. Ми зробили це в спальні, принесли якісь обітниці. У мене є обручка з діамантами, невелике кільце, яке вже не надіти на палець дорослого чоловіка", - згадує Сейфчак. Йому тоді було 10, а Майклу - 30.

Зі слів чоловіка, Джексон любив водити його по ювелірних крамницях, вдаючи, ніби купляє прикраси для якоїсь жінки і просто приміряє на дитячу ручку.

"Він дуже захоплювався прикрасами і нагороджував мене ними за секс", - розповідає Джеймс у фільмі.

За словами Сейчака і Робсона, сексуальні стосунки з Майклом Джексоном в них тривали близько семи років.

Обоє чоловіків розказали, що Майкл проводив для них "тренування" у готелях, навчаючи блискавично та без шуму вдягатися в разі, якщо хтось прийде. 

"Це був великий секрет. Він говорив, що як хтось дізнається, його життю кінець, і моєму життю кінець, він повторював це знов і знов", - стверджує Сейфчак. За словами Робсона, йому Майкл Джексон казав, що якщо їх розкриють, то розлучать навіки, а він, Майкл, "піде в тюрму до кінця життя".

Ще Вейд впевнений, що після нього коханцем Джексона став тоді ще малий актор Маколей Калкін.

"У нього з Майклом був такий самий зв'язок і всякі секретні штуки, що раніше були в Майкла зі мною. Я це впізнавав. Я ревнував, мені було боляче, я був спантеличений", - розповідає він. Треба сказати, сам Маколей Калкін категорично спростовує будь-яку "закоханість" у себе з боку Майкла Джексона. Зірка "Сам удома" неодноразово наголошував, що в їхній дружбі зі співаком не було нічого неправильного та неприпустимого.

Через скандал ВВС прибрала пісні Джексона з радіоефіру.

Фонд нащадків Джексона назвав скандальний фільм про співака "найбільшою ганьбою" HBO. Вони подали до суду та вимагають від HBO $100 млн за показ стрічки. 

"Залишаючи Неверленд" - це не документальне кіно, це таблоїдне вбивство Майкла Джексона, за життя, а тепер посмертно. Фільм бере бездоказові звинувачення в тому, що, ймовірно, трапилося 20 років тому, і подає як факти", - наголосили в Michael Jackson's Еstate.

Зазначається, що автори фільму обмежилися інтерв'ю з імовірними жертвами та їхніми рідними, не побажавши поспілкуватися з іншими людьми з близького оточення Майкла, які запевнили би, що він ніколи не шкодив дітям.

Представники покійного артиста також наголосили, що самі Робсон та Сейфчак під час судового процесу проти Джексона в 2005-му році виступили на його захист та під присягою засвідчили, що він нічого їм не заподіяв. Більше того, Уейдова родина "користувалася добротою, щедрістю та кар'єрною підтримкою" Джексона до самої смерті артиста. А ідея звинуватити його в розбещенні виникла в Робсона після того, як йому відмовили у ролі в шоу Cirque du Soleil, присвяченому поп-королю.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook