Майкл Джексон хотів одружитися з 12-річною дівчинкою

Лікар поп-зірки Майкла Джексона Конрад Мюррей, який вбив співака, ввівши йому смертельну дозу препаратів, видав книгу про життя музиканта під назвою This Is It
Depo.Життя
19 липня 2016 15:24
ФОТО: depo.ua
Майкл Джексон хотів одружитися з 12-річною дівчинкою
Майкл Джексон хотів одружитися з 12-річною дівчинкою

Мемуари наробили великий скандал, адже Мюррей, який не лише лікував Джексона, а й був його близьким другом, написав у книзі досить інтимну інформацію про поп-короля, повідомляє depo.ua з посиланням на The Mirror.

Він написав, що співак мав намір одружитися з 12-річною Харріет, донькою свого товариша, актора Марка Лестера.

Мюррей стверджує, що Джексон закохався у Харріет, коли тій було лише п'ять.

"Мене непокоїло те, що Харріет юридично у більшості країн світу була надто молодою для шлюбу. Коли я спитав Майкла, скільки їй років, він сказав, що не певен, але гадає, що десь 12", - пригадав Мюррей.

Щоправда, пише Мюррей, на випадок, якщо з Харріет не вдасться, у Джексона був ще один варіант нареченої. Так, співаку подобалася акторка Емма Вотсон.

"Майкл сказав мені, що майже так само захоплений британською акторкою Еммою Вотсон. Він "закохався" в неї, коли в 2001-му році вона знялася в першому "Гаррі Поттері", коли їй було лише 11. Емма була його другим варіантом нареченої, якби з Харріет не склалося", - розговорився у книзі Мюррей.

Окрім того, лікар Джексона зауважив, що до змін у зовнішності Майкла підштовхувало бажання втекти від свого минулого.

"Його цікавило, чи стане зміна кольору шкіри ілюзією, котра поможе йому примиритися з його спогадами про руйнівне і трагічне минуле. Також він подумував про трансплантацію мозку, з надією стерти принизливі спогади, котрі переслідували його з дитинства, підліткового віку і потім", - розповів Мюррей.

Нагадаємо, Майкл Джексон помер 25 червня 2009 року. У смерті поп-короля звинуватили його лікаря Конрада Мюррея. У листопаді 2011 року його засудили на чотири роки в'язниці за ненавмисне вбивство. Суд визнав, що Мюррей дав музикантові надмірну дозу пропофолу, який у взаємодії з іншими ліками, у тому числі заспокійливими, став причиною загибелі співака.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя