"Маєш презервативи? Проститутка!": ТОП-20 вражаючих фактів про кондом

13 лютого під всіх куточках планети відзначають Міжнародний день презервативу. Переваги цього виду контрацепції настільки очевидні, що кондом вже більше 400 років використовується людьми і досі є актуальним

"Маєш презервативи? Проститутка!": ТОП-2…

В Міжнародний день презервативу Depo.ua.ua пропонує дізнатися більше про цю "штучку" та історії, що з нею пов'язані.

Японія б'є рекорди

Частота використання презервативів є найвищою в Японії. Там вони складають 80% всіх використовуваних контрацептивів.

Занадто великі для індійців і тайців

Проведені в 2006 році дослідження розмірів пенісу, показали, що в 60% опитаних індійських чоловіків пеніси на кілька сантиметрів коротші за стандарт, який використовується у виробництві презервативів. Ця невідповідність призвела до високого рівня випадків, коли презервативи розривалися або спадали (приблизно в 20 відсотках випадків).

Ця проблема існує не тільки в Індії. У 2015 році міністерство охорони здоров'я Таїланду повідомило, що кількість захворювань, що передаються статевим шляхом, серед молоді зросла майже в п'ять разів за останні десять років. Згідно із заявою: "це пояснюється тим фактом, що всього лише 43% підлітків використовують презервативи, а також через те, що вони вибирають презервативи, які занадто великі для них, бо вони бояться насмішок з приводу невеликого розміру свого пенісу" .

Презервативи для підлітків

У Швейцарії почали випускати презервативи невеликого розміру для підлітків 12-14 років. Рішення почати випуск презервативів для підлітків було прийнято після дослідження, в ході якого з'ясувалося, що підлітки у віці 12-14 років займаються сексом набагато частіше, ніж це робили їхні однолітки в 1990-х роках, а звичайні презервативи великі для 25% з них.

З презервативом на той світ

У стародавньому світі в якості презервативів використовували внутрішні органи тварин і риб. Але араби додумалися запровадити нововведення у вигляді ковпачків з дорогоцінним камінням. Такі прообрази сучасних презервативів знаходили археологи в похованнях. Стародавні вірили, що навіть на тому світі чоловік повинен бути в повній бойовій готовності.

Презервативи намагалися заборонити

Презервативи інколи сприймалися суспільством як стовідсоткова гарантія захисту від зачаття і різних захворювань. У XVIII столітті кілька лікарів у Великобританії намагалися схилити владу ввести заборону на ці засоби контрацепції. Вони стверджували, що кондоми не можуть уберегти організм від хвороб, але почуття захищеності схиляє людей до нерозбірливих статевих зв'язків.

Виріб номер два

В СРСР існувало три розміри презервативів: №1 - найменший, №2 - середній і №3 - великий. Найбільшого поширення серед населення набув середній типорозмір. Подейкують, що саме через це презервативи в Союзі називали виробом номер два (виробом номер один, як відомо, був протигаз).

Бум під час Великої депресії

Історики кажуть про бум презервативної індустрії під час Великої депресії, що накрила США в кінці 20-их років минулого століття. Тоді в країні продавалося до півтора мільйонів презервативів на день. Тоді ж знову стали популярними старі гумові, а не новомодні на той момент латексні презервативи. Гумові, звичайно, були менш комфортабельними, проте їх можна було використовувати багаторазово, що за часів глибокої економічної кризи було важливим фактором економії.

Презерватив частіше рветься від анального сексу

Американські вчені довели, що таке трапляється при 0,6% випадків вагінального контакту і при 1,7% випадків анального контакту.

Парижанин, капюшон і рукавичка

У Німеччині презерватив називають "парижанин", у Франції - "англійський капюшон", в Італії - "рукавичка", в Лівані - "пальтечко", в США- "шапочка Джиммі", в Південній Африці - "французьке листя".

Презерватив не врятував Тоні Блера від ганьби

Представники організації розлучених батьків Британії одного разу закидали Тоні Блера презервативами, наповненими сумішшю муки і чорнила. Презервативи розірвалися в повітрі і засипали прем'єра синім порошком. Коли галас після цієї акції спав, преса підняла ще одну проблему, пов'язану з інцидентом. Обговорювали якість застосовуваних англійцями презервативів: порвалися ж!

Презерватив може не тільки запобігти появі нового життя, а й врятувати його

Одна жінка під час круїзу Карибським морем вночі після кількох коктейлів випала за борт. Вижити їй допомогла коробочка з презервативами. Надувши їх, вона спорудила щось на кшталт рятувального круга. Через три дні її підібрало одне з суден, що проходило повз.

Допомога по господарству

На Близькому Сході презервативи використовують у багатьох місцях не за призначенням: селяни переносять в них воду; їх розтягують між шарами бетону для додання даху водонепроникних властивостей; дорожні робітники кидають їх у чани зі смолою, щоб надати асфальту гладкість.

Захист мікрофонів

Під час виконання мюзиклу "Cats" артисти надягають мікрофони під трико. Вони сильно пітніють під час вистави, а якщо на мікрофон потрапить піт, він може зіпсуватися, тож мікрофони одягають у презервативи! За один спектакль їх використовується до 400.

Презервативи замість цукерок

Восени 2012 року в місті Бістер, графство Оксфордшир, Велика Британія, відкрився тайський ресторан "Капуста і презервативи", який, крім функції смачно нагодувати відвідувачів, пропагує безпечний секс. У ресторані відвідувачам замість м'ятних цукерок, які традиційно додаються до рахунку, приносять презервативи. З презервативів зроблені деякі предмети інтер'єру в ресторані. Між тим, проведене кілька років тому дослідження продемонструвало, що більше половини британців соромляться купувати презервативи.

Веганські презервативи

Етичні вегани уникають використання продуктів тваринного виробництва в усіх сферах життя, це також стосується і презервативів. Більшість компаній, що виробляють презервативи, наразі виготовляють їх з латексу і презервативів зі шкіри ягнят вже майже немає на ринку.

На перший погляд може здатися, що латексні презервативи відмінно підійдуть веганам, проте в більшості з них використовується казеїн, молочний білок. На радість веганів німецька компанія під назвою "Condomi" виробляє презервативи з використанням какао порошку замість казеїну.

"Презервативна" швидка

"Презервативна" швидка допомога, яка існує по всьому світу, принесе вам пачку презервативів швидше, ніж піцу. Таку послугу пропонував студент-другокурсник університету Нью-Джерсі на ім'я Кайл Маккейб. Він доставляв презервативи за викликом протягом декількох хвилин в будь-який час дня і ночі по всьому студентському гуртожитку, надівши шолом з ліхтариком. Майстерний бізнесмен Маккейб брав по 3 долари за 1 презерватив і по 15 доларів за 10, в залежності від часу доби. Він також змушував своїх клієнтів підписувати відмову від претензій, що звільняє його від відповідальності у разі, якщо презерватив не спрацює. Однак бізнес Кайла не можна назвати унікальним - у 2004 році сплеск хламідії серед молоді в Швеції надихнув працівників охорони здоров'я на створення трьох автомобілів, що терміново доставляли засоби захисту всім людям, які виявили себе в самому розпалі пристрасті без захисту.

Їстівний презерватив

Презервативи бувають безлічі видів, текстур, кольорів і навіть смаків. Однак їстівних серед них нема. Проте, власник ресторану з Гонконгу на ім'я Алвін Леунг створив "Секс на пляжі" - це страва, що виглядає як рожевий презерватив, що його викинуло морем на берег. Їстівний кондом зроблений з водоростей, з основою з піску, зробленого з перетертих в порошок грибів шиїтаке. Кінчик презерватива заповнюється білою речовиною з суміші на основі меду.

Шок від "Сексу на пляжі" покликаний привернути увагу до проблеми епідемії ВІЛ / СНІДу, а отримані кошти підуть на організацію по боротьбі зі СНІДом в Гонконзі.

Презервативи і католики

На відміну від більшості світових релігій, католицизм прямо забороняє будь-яку форму контролю народжуваності, в тому числі презервативи. Аморальність використання презервативів суворо засуджувалася католиками. Ірландія забороняла імпорт і продаж контрацептивів до 1979 року, коли вони стали доступними за рецептом лікаря. У 1985 році уряд Ірландії запропонував легалізувати продаж презервативів. Ця пропозиція викликала обурення церкви, причому Дублінський архієпископ заявив, що такий закон стане початком "слизького шляху моральної деградації". Пропозицію було ухвалено 20 лютого 1985 року.

Маєш презервативи? Проститутка!

Ірландія не є єдиною країною з юридичними обмеженнями на презервативи. У США з ними також були двоякі відносини. У 18 столітті люди використовували кишки тварин, проте в 1839 році Чарльз Гудієр ввів спосіб вулканізації гуми і виготовлення презервативів встало на широкі рейки. Індустрії було завдано величезного удару в 1873 році, коли федеральний уряд прийняв закон Комстока, що забороняв перевезення поштою предметів, пов'язаних із сексом, в тому числі - презервативів. Упередженого ставлення до презервативів (які, на думку деяких, стимулюють розбещеність) зберігалися протягом наступних десятиліть. Коли США вступили в Першу світову війну, вони були єдиною союзної державою, яка не забезпечувала свої війська презервативами, в результаті чого в армії США були зареєстровані тисячі випадків венеричних хвороб.

Навіть сьогодні, коли американці різного віку можуть придбати презервативи і в магазинах і поштою, зберігання презервативів може бути використано проти людини в суді. Під час арешту людини за підозрою в проституції, наявність у неї презервативів розглядається як доказ злочину. На жаль, це призвело до того, що багато повій не носять з собою презервативи через страх утисків з боку поліції, ризикуючи таким чином, заразитися захворюваннями, що передаються статевим шляхом. Одне з найбільш прогресивних місць в країні, Каліфорнія, була одним з перших штатів, які заборонили використання наявності у людини презервативів проти неї в суді.

Білл Гейтс замовив ще тонкіші

Магнат програмного забезпечення Білл Гейтс відомий своєю благодійністю, в 2013 році оголосив про намір надати винахідникам гранти в розмірі 100 тисяч доларів на створення нових і поліпшених презервативів. Метою є створення ультратонких презервативів, які забезпечують максимальний рівень сексуальної насолоди, в той же час залишаючись безпечними. Ця мета ґрунтується на теорії про те, що багато чоловіків відмовляються використовувати презервативи через нестачу чутливості під час сексу.

Наразі виділено вже два гранти. Один відправився в Манчестерський Університет, який створює презерватив з графену. Інший відправився в Орегонский університет для створення презерватива з поліуретану. Згідно з підрахунками, товщина такого презерватива буде в два рази менше самого тонкого комерційно доступного презерватива. На відміну від інших благодійних цілей, які він активно спонсорує, Гейтс вважає, що поліпшення презервативів може допомогти зробити цілий статок і залучити безліч інвесторів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"