Мавпа, яка всиновила цуценя, стала улюбленицею соцмереж в Індії

Макака, яка мешкає в околицях індійського міста Еродій стала знаменитою після того, як взяла на себе турботу про безпритульне цуценя
Depo.Життя
26 січня 2016 13:17
ФОТО: depo.ua

Фотографії тварин в соцмережі опублікував користувач Санджей ПЕНД (Sanjay Pandey). До вівторка, 26 січня, їх переглянули понад 170 000 разів. Про це повідомляє depo.ua з посиланням на The Daily Mail.

Як пише видання, мавпа повністю взяла цуценя під свій захист. Вона відганяє від нього інших бродячих собак і не відпускає від себе ні на крок, стрибаючи з дитинчам з гілки на гілку.

Крім того, макака намагається погодувати малюка, пропонуючи йому фрукти, наприклад, кисть винограду. Коли перехожі вирішили пригостити пару мискою молока, мавпа дозволила цуценяті поїсти першою.

«Люди, які їх часто бачать, кажуть, що їх прихильність взаємна», - розповів свідок цих стосунків Сасі Кумар (Sasi Kumar). Він також зробив припущення, що у макаки, найімовірніше, померло власне дитинча, і вона ототожнює цуценя з ним.

Макаки-резус - найпоширеніший вид приматів світу, зустрічаються в Пакистані, Індії, в Гімалаях, в Південному Китаї, країнах Індокитаю, у великій кількості живуть у містах. Індійці вважають їх священними тваринами. Вагітність самок триває 164 дні, при цьому у неї народжується одне дитинча, якого мати годує до року і люто захищає.

Мавпа, яка всиновила цуценя, стала улюбленицею соцмереж в Індії - фото 1

Мавпа, яка всиновила цуценя, стала улюбленицею соцмереж в Індії - фото 2

Мавпа, яка всиновила цуценя, стала улюбленицею соцмереж в Індії - фото 3

Мавпа, яка всиновила цуценя, стала улюбленицею соцмереж в Індії - фото 4

Мавпа, яка всиновила цуценя, стала улюбленицею соцмереж в Індії - фото 5

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя