Матрац для обнімашек та сад на стіні: Найкрутіші дизайнерські речі 2015 року

17 цікавих дизайнерських винаходів, які підкорили нас у цьому році
Depo.Життя
23 грудня 2015 22:00
ФОТО: depo.ua
Матрац для обнімашек та сад на стіні: Найкрутіші дизайнерські речі 2015 року
Матрац для обнімашек та сад на стіні: Найкрутіші дизайнерські речі 2015 року

Дизайнери цілими днями вигадують, як зробити так, щоб нам було простіше і зручніше користуватися звичними речами, тобто роблять наше життя комфортніше. А найталановитішим з них вдається зробити наше життя ще і прекрасніше. Представляємо підбірку крутих дизайнерських штук, які вразили нас у 2015 році.

ПРАЛЬНА МАШИНА З ФУНКЦІЄЮ ДОВАНТАЖЕННЯ

Матрац для обнімашек та сад на стіні: круті дизайнерські ідеї 2015 року - фото 1

Нарешті здійснилося! Для всіх, хто спочатку закидає білизну в машину, включає її, а потім обов'язково знаходить речі, які забув покласти, придумали цей геніальний винахід. Мова йде про невеликі додаткові дверцята, через які можна додати білизну прямо під час циклу прання.


ЛІХТАРІ, ЯКІ «РОЗКВІТАЮТЬ», КОЛИ ПІД НИМИ ПОСТАЮТЬ ЛЮДИ 

Матрац для обнімашек та сад на стіні: круті дизайнерські ідеї 2015 року - фото 2

На вулицях Єрусалиму з'явилися гігантські 9-метрові вуличні світильники Warde, виконані у вигляді квітів. Вони розкриваються, як тільки до них наближається людина або проїжджає транспорт.

Матрац для обнімашек та сад на стіні: круті дизайнерські ідеї 2015 року - фото 3


ІГРАШКИ, СТВОРЕНІ ЗА ДИТЯЧИМИ МАЛЮНКАМИ

Матрац для обнімашек та сад на стіні: круті дизайнерські ідеї 2015 року - фото 4

Вже не перший рік компанія IKEA проводить акцію: продає забавні м'які іграшки, а частину виручених коштів перераховує на благодійні цілі. Цього разу іграшки були створені за малюнками самих дітей: ідеї 10 щасливчиків були втілені в життя і продавалися по всьому світу. Частину коштів від кожної проданої іграшки перераховували на благодійність. Ці тигр і динозавр намальовані за малюнками Ю-Чен Ву (6 років, Тайвань) і Тіміо (4 роки, Бельгія).


МАТРАЦ ДЛЯ ОБНІМАШЕК

Матрац для обнімашек та сад на стіні: круті дизайнерські ідеї 2015 року - фото 5

Спеціальні прорізи в матраці Cuddle Mattress дозволяють обніматися не доставляючи один одному незручностей під час сну. Матрац також оцінять любителі поспати на боці.

ВАФЕЛЬНИЦЯ «ЗОРЯНІ ВІЙНИ»

Матрац для обнімашек та сад на стіні: круті дизайнерські ідеї 2015 року - фото 6

Переходь на темну сторону, тепер у них є не тільки печеньки, а й вафлі. Вафельница, яка випікає десерт у вигляді Зірки смерті, - для всіх  фанатів «Зоряних воєн».


РУСАЛОЧИЙ ПЛЕД

Матрац для обнімашек та сад на стіні: круті дизайнерські ідеї 2015 року - фото 7

Майстриня на всі руки Мелані Кемпбелл з Мічигану придумала ось такі симпатичні пледи, в яких тепло і можна відчути себе русалкою. Про пледи написали відразу кілька великих видань, і їх вмить розкупили. Тепер у Мелані ціла черга з бажаючих.


ЛЕГО-ТАПКИ

Матрац для обнімашек та сад на стіні: круті дизайнерські ідеї 2015 року - фото 8

Всі батьки знають, що є три види болю: 1) боляче, 2) дуже боляче і 3) наступив на Лего. 66 років болю закінчилися - компанія Лего нарешті придумала Лего-тапки.


САД НА СТІНІ

Матрац для обнімашек та сад на стіні: круті дизайнерські ідеї 2015 року - фото 9

Сад на стіні - справа рук флориста і дизайнера Кім Фішер. Оригінальна прикраса для дому та сад - для тих, хто живе в маленькій квартирі і не може відвести багато місця під рослини.


РОЗМАЛЬОВКА, ЯКУ ПОТРІБНО «ОСВІТИТИ»

Матрац для обнімашек та сад на стіні: круті дизайнерські ідеї 2015 року - фото 10

Дизайнери студії «Lago» створили розмальовку в стилі граттаж (дряпання по воску гострим інструментом), яка дає можливість «висвітлити» нічні міські пейзажі. Все, що потрібно зробити, - це взяти загострену ручку-перо, прошкрябати спеціальні лінії на картині, і в результаті вам відкриється приголомшлива краса, захована в темряві. Такі розмальовки користуються великою популярністю у дорослих, так як допомагають зняти стрес і розслабитися.


«КИШЕНЬКОВА» КОЛЯСКА

Матрац для обнімашек та сад на стіні: круті дизайнерські ідеї 2015 року - фото 11

Дизайнери з компанії GB придумали коляску, яку можна скласти і прибрати в сумку. Батьки, які регулярно тягають коляски по сходинках і магазинах та запихають в багажник, її оцінять. До того ж вона буде незамінна в подорожі.


БІОКАМІН

Матрац для обнімашек та сад на стіні: круті дизайнерські ідеї 2015 року - фото 12

Камін - чемпіон у створенні затишку в домі. Але в сучасній квартирі встановитися камін не вдасться. Для любителів «живого» вогню придумали біокаміни, або екокаміни. В якості палива в них використовують екологічно чистий етиловий спирт, що добувається з деревної тирси.


СОНЯЧНА ВЕЛОСИПЕДНА ДОРІЖКА

Матрац для обнімашек та сад на стіні: круті дизайнерські ідеї 2015 року - фото 13

Першу в світі велосипедну доріжку, яка збирає сонячну енергію, встановили в Кромені, Нідерланди. Результати її роботи за рік здивували навіть розробників - вона справила 70 кіловат-годин на квадратний метр, що достатньо для забезпечення енергією приблизно трьох будинків. Розробники, компанія SolaRoad, сподіваються, що їхній успіх буде прикладом для міст, які можуть за рахунок велодоріжок збирати дешеву енергію, наприклад, для вуличних ліхтарів. А вже велосипедисти як будуть раді!


ОВОЧЕВИЙ КОНСТРУКТОР

Матрац для обнімашек та сад на стіні: круті дизайнерські ідеї 2015 року - фото 14

Матрац для обнімашек та сад на стіні: круті дизайнерські ідеї 2015 року - фото 15

Нова іграшка щодня! Оригінальну ідею розробили дизайнери компанії le FabShop. За допомогою деталей із серії Open Toys можна сконструювати машини та літаки з нудних овочів. Розвиває творчу уяву у дітей, а також, можливо, допоможе комусь із малюків полюбити ці противні овочі-фрукти.


ВАННА-СФЕРА

Матрац для обнімашек та сад на стіні: круті дизайнерські ідеї 2015 року - фото 16

Ця розкішна ванна приведе в замішання всі органи чуття - чи то ти у воді, чи то париш між набом і землею.


ГНУЧКИЙ ШОКОЛАД

Матрац для обнімашек та сад на стіні: круті дизайнерські ідеї 2015 року - фото 17

У ласунів свято - компанія Bourbon з Японії придумала гнучкий шоколад, який продається у вигляді пластинок, як сир для сендвічів. З ними можна робити купу цікавого, і не потрібні ніякі кулінарні таланти і хитрощі.

НАБІР ДЛЯ СПРАВЖНЬОЇ БИТВИ ПОДУШКАМИ

Матрац для обнімашек та сад на стіні: круті дизайнерські ідеї 2015 року - фото 18

Світ був би більш спокійним місцем, якби ми частіше билися подушками. Дизайнер Брайан Ку теж так вважає. Спеціально для любителів подушкових боїв він придумав м'які ятагани, нунчаки, гранати, і все в такому дусі.


ПРОЕКТОР СИГНАЛІВ ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДИСТІВ

Матрац для обнімашек та сад на стіні: круті дизайнерські ідеї 2015 року - фото 19

Оригінальна ідея прийшла в голову азербайджанському дизайнерові Ельнуру Бабаєву. Проектор Cyclee дозволяє велосипедистам попереджати водіїв про свої маневри і бути більш помітними в темряві. Проектор кріпиться позаду сидіння, а знаки загоряються автоматично - залежно від руху велосипеда.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Мітки: дизайн