Матір'ю дітей Кіркорова виявилася українська бізнесвумен зі Львова

Російська преса з'ясувала, хто став мамою для дітей співака Філіпа Кіркорова: Алли-Вікторії та Мартіна
Depo.Життя
13 липня 2016 12:38
ФОТО: depo.ua
Матір
Матір'ю дітей Кіркорова виявилася українська бізнесвумен зі Львова

Відповідну статтю оприлюднив сайт kp.ru, але через деякий час матеріал видалили з сайту, повідомляє depo.ua.

Як пише ЗМІ, дітей співакові народила Наталія Єфремова. В кінці червня Філіп Кіркоров пишно відзначив чотириріччя свого сина Мартіна. У числі запрошених була і Наталія, яку преса називає хресною дітей співака. Однак як пише "Комсомольська правда" з посиланням на джерела, Наталія Єфремова - справжня біологічна мама Алли-Вікторії і Мартіна.

На користь цієї версії говорить те, що в недавньому інтерв'ю самі діти Кіркорова заявили, що з ними нібито живе "мама Наташа". "У нас нормальна сім'я, і ​​мама, і тато. Просто мама у нас не публічна людина. Не любить це все ...".

Друзі Філіпа розповіли, як в житті артиста з'явилася Наталія Єфремова. "Наташі 48 років, вона народилася у Львові. У 1982 році сім'я Наталії перебралася до Новосибірська. Там вони прожили близько року, потім переїхали в Москву. Наташа виросла в родині військових. І сама вона в минулому носила погони, закінчила Інститут військових перекладачів", - розповіли люди з близького оточення артиста.

Крім Мартіна і Алли-Вікторії, у Наталії Єфремової, як з'ясувалося, є 20-річний син Єгор. Він живе в одній з двох московських квартир, якими володіє жінка.

Єфремова познайомилася з Кіркоровим більше десяти років тому. Незважаючи на те, що зараз вона всю себе віддає маленьким дітям співака, Наталя залишається успішною діловою жінкою. Як з'ясували репортери, Наталія є генеральним директором двох фірм - одна з них займається повітряними перевезеннями, друга - поставками провідних брендів одягу.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя