Мати Жанни Фріске вкрала гроші на лікування доньки

Мати покійної російської співачки Жанни Фріске може отримати умовний термін за розкрадання грошей з рахунків Русфонд, що призначалися для лікування її дочки
Depo.Життя
28 квітня 2016 17:57
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на life.ru.

За версією сім'ї Фріске, гроші невідомо куди перевів чоловік Жанни Фріске Дмитро Шепелєв. Однак нещодавно з'явилася інформація про те, що в грудні 2013 року Жанна виписала у московського нотаріуса Леоніда Стрюкова генеральну довіреність строком на три роки на всі операції по своїх рахунках на матір Ольгу Копилову, і з тих пір тільки вона могла здійснювати грошові операції по її рахунках. Відзначається, що за два тижні до смерті співачки Ольга Копилова зняла всі гроші з рахунків дочки і перевела їх на свій рахунок. Що далі сталося з цими грошима, поки невідомо. Батьки Жанни не мали права розпоряджатися коштами, які збирав Русфонд, оскільки організація так і не уклала з ними договір про надання допомоги, а сама Жанна підписала документ, згідно з яким у разі її смерті всі зібрані кошти повинні бути повернуті і спрямовані на допомогу іншим нужденним.

Зараз батько співачки Володимир Копилов стверджує, що ці 20 млн - особисті накопичення його дружини і дочки, якими Ольга віддала борг за дорогі ін'єкції діоксиду титану за два тижні до смерті Жанни. А весь цей галас - просто змова і чергові інсинуації Шепелєва.

Однак через всю цю історію матері Жанни загрожує термін за шахрайство.

"Вона мати покійної співачки, якій весь світ хотів допомогти. Реальний термін їй напевно не дадуть, вона - жінка у віці, тут умовний термін з обов'язковим відшкодуванням, - сказав віце-президент Національної експертної палати Михайло Цівін. Також він відзначив, що гроші сім'я Фріске повинна повернути. - Я б їм порадив підписати мирову угоду з Русфонд і повернути гроші відразу або в розстрочку. Інакше це шахрайство, розкрадання громадських коштів і зловживання довірою. Вся ця історія погано пахне. Оплати на лікування, на операції, на ліки ніде не зафіксовані. Це гроші чужі, і їх привласнити на свої потреби не можна".

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя