Мати Жанни Фріске стане фігурантом кримінальної справи

Мати співачки Жанни Фріске, яка загинула від раку у минулому році, Ольга Копилова дала свідчення поліції
Depo.Життя
25 травня 2016 15:40
ФОТО: depo.ua

Оскільки в недавно оприлюднених документах йшлося про те, що з рахунків "Росфонду" гроші зняла мати співачки Ольга Копилова, її викликали на допит в поліцію. Жінка приїхала до ділянки в супроводі чоловіка Володимира і дочки Наталі, повідомляє depo.ua з посиланням на kp.ru.

"Правової оцінки цим паперами ніхто не давав - вони абсолютно нічого не доводять. Їх хтось "витягнув з рукава" і представив на суд громадськості, вказавши на маму співачки. Проте, в ході дослідчої перевірки з'ясовано, що зібрані на лікування співачки гроші дійсно пропали. Найближчим часом буде порушено кримінальну справу за фактом зникнення мільйонів, зібраних для співачки", - заявило джерело в правоохоронних органах.

Батько співачки Володимир Копилов заявив:

"Ні я, ні Ольга не розпоряджалися грошима "Росфонда". У виписках з банку не збігаються дати. Номери рахунків в довіреності і виписки різні. Загалом, все це фікція ... До того ж повідомлялося, що Ольга перевела гроші в банк, який лопнув, і нібито гроші згоріли. Цей банк працює. Вона розпоряджалася особистими грошима, а не пожертвами".

Нагадаємо, батьки покійної Жанни Фріске заперечують звинувачення у шахрайстві щодо грошей, які на лікування співачки збирала уся Росія

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя