Маріуполь буде найбільш проукраїнським містом, якщо буде завантажене виробництво, - експерт

Маріуполь може бути найбільш проукраїнським містом, тільки при умові, якщо містоутворюючі заводи будуть працювати на повну потужність, а не простоювати
Depo.Життя
20 квітня 2016 17:07
ФОТО: depo.ua

Про це заявив політолог Володимир Цибулько.

«Але можливо, якщо не повториться минулорічний сценарій через бюрократичні заморочки в Києві та дефіцит металобрухту» - вважає експерт.

“Маріуполь місто чесної праці та патріотично налаштованих українців, але фейкова лібералізація та корупційні схеми із квотами на експорт металобрухту змушують людей замислитись не на користь офіційного курсу Києва, а на користь внутрішньодержавної міграції або пасивної, мовчазної підтримки популізму ворожих сил” – додає Цибулько.

В свою чергу,  він наголосив що працююча економіка Маріуполя та неокупованої частини Донбасу це – підтримка робочих місць і забезпечегння правильних пропорцій розселення в країні. А для воюючої країни втеча населення з територій конфлікту, це ще й ослаблення оборонних можливостей країни. Чого не можна допустити при жодному із розкладів.

Раніше стало відомо про лист мерів Запоріжжя та Маріуполя до голови Верховної Ради України Андрія Парубія та голови комітету ВР з питань промислової політики і підприємництва Віктора Галасюка з попередженням про загрозу зупинки підприємств через дефіцит металобрухту.

20 квітня Комітет ВР з питань підприємництва та промислової політики ухвалив для розгляду у другому читанні законопроект 3868, який передбачає запровадження експортної квоти на експрт металобрухту на рівні 30 євро за тонну.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя