Махніцький зізнався, що призначав прокурорів "за рекомендаціями"

Колишній генеральний прокурор України Олег Махніцький визнав, що сірий кардинал "Свободи" Ігор Кривецький міг впливати на призначення прокурорів
Depo.Життя
9 березня 2016 14:04
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів в інтерв'ю "Українській правді", передає depo.ua.

"Це не секрет, що тоді прокурори областей призначалися за пропозицією всіх політичних фракцій, які тоді були в коаліції. Це був "Удар", "Свобода" і "Фронт змін". І дуже багато депутатів приходило до мене з пропозиціями на якусь область чи на район призначити такого прокурора. Я не буду говорити, що я взагалі не брав цього до уваги", - сказав Махніцький.

Екс-глава ГПУ зазначив, що "прислухався до різних пропозицій, коли призначав на місцях керівників".

"Казати конкретно, чи це була рекомендація Яценюка, чи Кривецького, чи Турчинова я зараз не можу. Я говорю, що це була як база даних, і з тої бази даних відсіювали осіб шляхом їх перевірки. А хто з них уже ким був рекомендований, я вже цього не можу зараз пригадати", - заявив Махніцький.

Він запевняє, що з часу, як полишив посаду, не спілкувався з Кривецьким.

Нагадаємо, що Махніцького неодноразово звинувачували в тому, що після 3,5 місяців роботи в прокуратурі він разом із Кривецьким нібито придбав столичний готель Hyatt. Щоправда, жодного документального підтвердження цьому факту так і не знайдено.

Депутата від партії "Свобода" Ігоря Кривецького, який у певних колах відомий під прізвиськом "Пупс" називають "сірим кардиналом" партії.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя