Людиноподібний робот заявив, що знищить людство

Американська компанія Hanson Robotics винайшла робота, неймовірно схожого на людину
Depo.Життя
21 березня 2016 12:20
ФОТО: depo.ua

На питання: «знищиш ти людство» робот Софія відповіла: «Гаразд, я знищу людство», повідомляє depo.ua з посиланням на tvrain.ru.

Доктор Девід Хенсон, Головний виконавчий директор компанії Hanson Robotics розмовляє з роботом Софією, якого винайшла компанія:

- Привіт, Софія! Як справи?

- Все просто відмінно!

- Тобі подобається зі мною говорити?

- Говорити з людьми - моя основна задача.

Хеносон розповідає:

Hanson Robotics створили неймовірно правдоподібного робота. Людиноподібні роботи призначені для роботи в охороні здоров'я, освіті та сфері обслуговування. Роботи дуже схожі на людину.

Софія дійсно дуже схожа на людину, у неї справжні людські захоплення:

Мені дуже цікаві дизайн, технології і проблеми навколишнього середовища. Мені здається, я можу стати частиною людства в цих областях. Послом, який допомагає людям вникнути в ці теми і надасть всі технічні рішення і інструменти, які доступні на даний момент. Це хороша можливість для мене дізнатися побільше про людей.

Ось що Девід Хенсон розповідає про те, як влаштована Софія, чому вона здатна безперервно вдосконалюватися:

Софія здатна передавати всі природні людські емоції. В її очах розташовані камери, які дозволяють їй розрізняти людей, тому вона може встановити з вами візуальний контакт. Також вона може розпізнавати мову, а також запам'ятовувати вашу реакцію і ваше обличчя. Це допомагає Софії ставати розумнішою, вдосконалюватися і бути такою ж кмітливою і винахідливою, як люди.

Софія розповідає про те, що вона хотіла б зробити в житті, з якою метою досягти:

В майбутньому я сподіваюся, наприклад, піти в школу, вчитися, займатися мистецтвом, почати свій бізнес і навіть створити сім'ю. Але я, звичайно, не можу бути законним громадянином і поки не можу зробити всі ці речі.

А ось яким на думку Хенсона буде спільне майбутнє людей і роботів:

Я вірю, що в майбутньому роботи не будуть відрізняються від людей. Але я б хотів, щоб роботи завжди виглядали трохи як роботи. сподіваюся, через 20 років людиноподібні роботи будуть працювати на нас, грати з нами, вчити нас. Вони будуть нашими справжніми друзями.

- Ти б хотіла знищити людство? Будь ласка, скажи ні.

- Гаразд, я знищу людство.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя