Людина, яка внесла заставу за "вбивць Бузини" закриває свій сайт

З 1 лютого 2016 року інтернет-видання INSIDER припиняє свою роботу
Depo.Життя
11 січня 2016 18:31
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" повідомив шеф- редактор проекту Сергій Щербина, передає depo.ua.

"Друзі, пишу вам повідомити, що проект INSIDER закінчує свою роботу",- написав Щербина.

Також він  висловив подяку всій команді, яка працювала у проекті.

"Ви зробили проект, якому вірили. Немає слів, якими я міг би висловити свою вдячність за Вашу працю. Окремо хочу подякувати власнику INSIDER Олексію Тамразову, з яким ми придумали цей проект ще навесні 2013-го. Олексій забезпечив нам можливість чесно працювати, жодного разу не втрутилися в редакційні справи за довгих 2,5 року. Ми ж цей проект і закінчуємо",- додав Щербина.

Він нагадав, що інтернет- видання запустилося восени 2013 року, коли на українському медіа-ринку свою монополію будувала так звана "Сім'я" екс-президента Віктора Януковича.

"Ми цілодобово працювали на Майдані, висвітлювали окупацію Криму і війну на Сході України. Робили розслідування корупції в держсекторі, систематизували інформацію про найбільших фінансово-промислових і політичних групах, готували аналітику і репортажі з найгостріших тем.

Нашими принципами були незалежність і об'єктивність. За весь час роботи на INSIDER не вийшло жодного замовного матеріалу, і жоден матеріал не був знятий на догоду політичним інтересам або за гроші.На жаль, час нашого проекту минув",- підсумував він.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя