"Людина – спецзамовлення": Помер Патрік-Луї Віттон, автор унікальних валіз зі світовою славою

На 69-му році життя помер Патрік-Луї Віттон – правнук великого засновника модного дому зі світовим іменем. Він приєднався до компанії прадіда в 1973 році, почавши з посади тесляра і зрештою очолив напрям спецзамовлень

"Людина – спецзамовлення": Помер Патрік-…

Про смерть Патріка-Луї Віттона повідомили в модному домі Louis Vuitton, на сторінці бренда в Instagram.

"З глибоким сумом ми розповідаємо про смерть Патріка-Луї Віттона. Всі наші думки з його сім'єю, зокрема з його синами П'єром-Луї і Бенуа-Луї, які працюють з нами, а також його онуками. Патрік-Луї продовжив сімейну традицію, приєднавшись до майстерні в 1973 році як тесляр. Його досвід і пристрасть до виготовлення валіз постійно оновлювали спадщину мистецтва подорожей. "Savoir-faire може існувати тільки в тому разі, якщо він передається..." – було одним з його улюблених висловів", – йдеться дописі.

 

 

Нагадаємо, Louis Vuitton – французький будинок моди, що спеціалізується на виробництві люксових валіз і сумок, одягу, парфумерії та аксесуарів. Модний дім був заснований в 1854 році Луї Віттоном -  простим парубком з небагатої родини, який пройшов пішки 400 кілометрів до Парижу, щоб стати підмайстром спеціаліста з вигтовлення скринь. Згодом валізи стали вдаватися йому так добре, що однією з постійних клієнток Луї Віттона стала стала імператриця Євгенія - дружина Наполеона III.

Технологія виготовлення продукції Louis Vuitton за 150 років особливо не змінилася, навіть під час комп'ютерних технологій більше половини операцій виконується вручну.

В 1896 році, щоб захистити продукцію від підробок, син Луї Віттона Жорж став прикрашати кожну вироблену валізу монограмою LV (Louis Vuitton) із зіркою і квіткою. Саме він розробив знайомий нам і донині орнамент, а ще - створив першу сумку цієї марки. Після смерті Жоржа справа перейшла до його сина Гастона-Луї, який привніс інноваційні підходи до оброблення шкіри.

Патрік-Луї Віттон прийшов в компанію в 1973 році. Він неохоче долучився до сімейного бізнесу, пише buro247, а в інтерв'ю Vogue Arabia розповідав, що мріяв бути ветеринаром.

 "Мої бабуся і дідусь наполягли, щоб я продовжив сімейний бізнес. Я завжди говорив дідусеві: "Ні", - згадував він.

 Зрештою, Патрік-Луї втілив свою мрію про ветеринарію в тому, що ходив на полювання і сам лікував своїх гончих, а після смерті діда, Гастона-Луї Вюіттона, таки погодився допомогти компанії ы з 200- року контролював спецзамовлення, які отримував модний дім Louis Vuitton. В інтерв'ю "Коммерсанту" він заявив: "Я - спецзамовлення, я - не сезонна людина. Я та людина, яка зробить вам горезвісну валізу Louis Vuitton - з чиєї завгодно шкіри, якого хочете кольору, і це буде річ на століття".

В тому ж інтерв'ю він розповів про себе, що спеціально не вчить англійську, віддаючі перевагу рідній французській мові, обожнює Китай (незважаючи на те, що багато хто вважає цю країну колискою підробок).  

"За довгі роки роботи, присвяченої творчості та пошуку досконалості, він винайшов і виготовив сотні незвичайних валіз, які є втіленням спадщини Louis Vuitton в сфері мистецтва подорожей. Патрік-Луї мав новаторський і сучасний дух, а також "сильний характер уродженця Юри (регіон у Франції, - ред", як він часто сам себе описував. Він завжди знав, як зберегти спадщину Дому і сформувати бачення на майбутнє. Фраза "Майстерність може існувати тільки в тому випадку, якщо вона передається ..." була одним з його улюблених висловів. Патрика-Луї буде дуже не вистачати, особливо в Аньере, в майстерні спеціальних замовлень, де глибоко сумують люди, які працювали з ним пліч-о-пліч", - йдеться на офіційному сайті Louis Vuitton.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"