Лубківський намагається переконати всіх, що ініціатива Кириленка - нормальна практика в ЄС

Колишній радник голови СБУ Маркіян Лубківський прокоментував законопроект міністра культури В'ячеслава Кириленко щодо квотування радіоефіру
Depo.Життя
30 березня 2016 12:40
ФОТО: depo.ua

Лубківський вражений реакцією українського суспільства на квотування у радіоефірі україномовних пісень. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці, передає depo.ua.

Колишній радник голови СБУ впевнений, що законопроект, запропонований Кириленком, нормальна практика для країн ЄС.

"Разом з тим, навіть неглибокий аналіз законодавства країн ЄС свідчить про те, що кожна країна захищає свою національну ідентичність через підтримку національного творчого продукту і обмеження на потрапляння на національний ринок продукту іншомовного. І це нормально!", - пише він.

На думку Лубківського потрібно зупинити істерику і подумати про українську мову та захистити її.

"Усі держави і народи спочатку захищають своє, а вже потім - толерують чуже. Тому Україна має запровадити у себе сприйняту європейським співтовариством модель захисту національного і толерування іншомовного, іншокультурного.

Треба припинити істерику та шкідливе лукаве загравання перед російською мовою і українськими громадянами, які нею користуються. Чистим популізмом і спекуляцією є твердження про "стояння на Майдані і воювання на Сході". Переконаний, що шлях до міжнаціональної терпимості і гармонії лежить через створення потужного українського національного осердя і забезпечення прав усіх тих, хто говорить іншими мовами.

Чужинці, які стали українцями за паспортом, мають володіти українською мовою. Особливо ті, яким довірено державні функції", - каже він.

Моя позиціяУкраїнців втягують у парадоксальну дискусію з приводу квот на українську пісню на українському радіо.Пара...

Опубліковано Markian Lubkivskyi 30 березень 2016 р.

Нагадаємо, Мозгова назвала ініціативу Кириленка недосконалою і наїхала на продюсера Альоші

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя