Лубківський, що опікувався Євро-2012, закликав Україну відмовитися від Євробачення

Можливе проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2017" в Україні є аморальним
Depo.Життя
16 травня 2016 13:22
ФОТО: depo.ua

Таку думку обґрунтував на своїй сторінці у "Фейсбуці" екс-директор турниру УЕФА "Євро-2012 в Україні, колишній радник голови СБУ Маркіян Лубківський, передає depo.ua.

"Попри розуміння значення проведення крупних міжнародних спортивих чи розважальних заходів, вважаю, що Україні слід було б чемно подякувати за виборене право і відмовитися від проведення конкурсу в 2017 році. Можна багато дискутувати з приводу наявності, чи відсутності належної концертної інфраструктури, наявності чи відсутності коштів для проведення цього крупного міжнародного розважального конкурсу в умовах, коли країна перебуває у стані війни і жебрає гроші в МВФ та по світу... Немає, насправді, ні одного, ні іншого…", - пояснив свою думку Лубківський.

Він вважає, що відмовитися від проведення Євробачення треба через морально-етичні причини.

"У нас цинічно і підступно забрано Крим. Триває війна на Сході України. Вона щодня забирає життя і здоров'я наших воїнів. Вважаю, що є аморальним і нечесним стосовно наших оборонців та їхніх родин, проводити за існуючих обставин Євробачення в Україні", - уточнив Лубківский і додав, що в разі проведення конкурсу доведеться приймати в себе зірок російської естради.

Лубківський, що опікувався Євро-2012, закликав Україну відмовитися від Євробачення - фото 1

Нагадаємо, що в Кабміні вже підрахували: в останні роки організатори конкурсу витрачали на проведення Євробачення від 8 до 15 мільйонів доларів.

Читайте також: Євробачення-2017 буде в Україні. Як перемагала Джамала (ХРОНІКА) (ФОТО, ВІДЕО)