Лоза визнав гурт Led Zeppelin кращим за Лазараєва

Радянський музикант та співак однієї пісні Юрій Лоза, який віднедавна став критиком, назвав виступ Сергія Лазарєва неоригінальним

Виступ представника Росії на конкурсі Євробачення-2016 Сергія Лазарєва не справив на Лозу жодного враження, повідомив він "Собеседнику", передає depo.ua.

"Які у мене можуть бути враження від англійського хлопчика з російським прізвищем і шведської піснею. Я взагалі ніколи не вболіваю за англійців", - зазначив Лоза.

Співак також додав, що поїхати на Євробачення і виставити російського артиста з іноземною піснею - це ганьба.

"Навіть номер зробили французи. Лазарєв - це прізвище артиста плюс російські гроші. Все інше не наше. Ми не можемо написати пісню і намагаємося переконати весь світ, що у нас на Росії закінчилися композитори. Самі не можемо написати, тому будемо купувати у шведів. У нас немає своєї мови, своєї культури", - обурений Лоза.

На його думку, конкурс "Євробачення" для Росії шкідливий.

"У нас його розкручують, тому що хтось хоче підлизнути, підписати, щоб кудись запросили посидіти, взяти участь. У Європі він нікому не цікавий. В Америці його показують тільки на єдиному кабельному каналі для трансвеститів, збоченців і гомосексуалістів. Італійці на "Євробачення" не їдуть, і їх поважають у всьому світі. А ми їдемо, і нас не поважають. Може, нам теж не їздити, і нас почнуть поважати ", - сказав музикант.

Також Юрій Лоза зазначив, що Євробачення не дає жодних привілеїв чи преференцій артистам:

"За 60 років свого існування він дав п'ять пісень і зробив зірками п'ять артистів. Навіщо взагалі про нього говорити? Жодної пісні, яку б слухала вся країна, яка не дало нам "Євробачення". Скільки було європейських і світових гастролей у Діми Білана, який виграв "Євробачення"? Без Плющенко ніхто його на гастролі не взяв. Тому Білан спокійненько їздить на гастролі в Анадир (місто на крайньому північному сході Росії, адміністративний центр Чукотського автономного округу, - ред.). Туди ж поїде і Лазарєв, якщо, не дай Бог, переможе ".

Одіозний співак додав, що вболівати за Лазарєва не збирається:

"За кого вболівати? Я вболіваю завжди за цікавих, оригінальних артистів. Лазарєв - неоригінальний. Він такий же, як всі. Він намагається переконати весь світ, що ми можемо, як вони, один в один. Я б відправив на "Євробачення" будь-якого російського артиста з російською піснею, записаною на Росії нашими авторами. зайняв би він своє 19-е місце. Патрісія Каас зайняла 14-е місце і поїхала на гастролі до Європи. А наші посідають перше і їдуть на гастролі в Анадир".

Нагадаємо, що Сергій Лазарєв виступив у півфіналі Євробачення та пройшов до фіналу 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя