Лоза визнав гурт Led Zeppelin кращим за Лазараєва

Радянський музикант та співак однієї пісні Юрій Лоза, який віднедавна став критиком, назвав виступ Сергія Лазарєва неоригінальним
Depo.Життя
12 травня 2016 11:45
ФОТО: depo.ua

Виступ представника Росії на конкурсі Євробачення-2016 Сергія Лазарєва не справив на Лозу жодного враження, повідомив він "Собеседнику", передає depo.ua.

"Які у мене можуть бути враження від англійського хлопчика з російським прізвищем і шведської піснею. Я взагалі ніколи не вболіваю за англійців", - зазначив Лоза.

Співак також додав, що поїхати на Євробачення і виставити російського артиста з іноземною піснею - це ганьба.

"Навіть номер зробили французи. Лазарєв - це прізвище артиста плюс російські гроші. Все інше не наше. Ми не можемо написати пісню і намагаємося переконати весь світ, що у нас на Росії закінчилися композитори. Самі не можемо написати, тому будемо купувати у шведів. У нас немає своєї мови, своєї культури", - обурений Лоза.

На його думку, конкурс "Євробачення" для Росії шкідливий.

"У нас його розкручують, тому що хтось хоче підлизнути, підписати, щоб кудись запросили посидіти, взяти участь. У Європі він нікому не цікавий. В Америці його показують тільки на єдиному кабельному каналі для трансвеститів, збоченців і гомосексуалістів. Італійці на "Євробачення" не їдуть, і їх поважають у всьому світі. А ми їдемо, і нас не поважають. Може, нам теж не їздити, і нас почнуть поважати ", - сказав музикант.

Також Юрій Лоза зазначив, що Євробачення не дає жодних привілеїв чи преференцій артистам:

"За 60 років свого існування він дав п'ять пісень і зробив зірками п'ять артистів. Навіщо взагалі про нього говорити? Жодної пісні, яку б слухала вся країна, яка не дало нам "Євробачення". Скільки було європейських і світових гастролей у Діми Білана, який виграв "Євробачення"? Без Плющенко ніхто його на гастролі не взяв. Тому Білан спокійненько їздить на гастролі в Анадир (місто на крайньому північному сході Росії, адміністративний центр Чукотського автономного округу, - ред.). Туди ж поїде і Лазарєв, якщо, не дай Бог, переможе ".

Одіозний співак додав, що вболівати за Лазарєва не збирається:

"За кого вболівати? Я вболіваю завжди за цікавих, оригінальних артистів. Лазарєв - неоригінальний. Він такий же, як всі. Він намагається переконати весь світ, що ми можемо, як вони, один в один. Я б відправив на "Євробачення" будь-якого російського артиста з російською піснею, записаною на Росії нашими авторами. зайняв би він своє 19-е місце. Патрісія Каас зайняла 14-е місце і поїхала на гастролі до Європи. А наші посідають перше і їдуть на гастролі в Анадир".

Нагадаємо, що Сергій Лазарєв виступив у півфіналі Євробачення та пройшов до фіналу 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя