Лоза заявив, що знає, як змусити Стінга та Лопес співати російською

Музикант Юрій Лоза, який нещодавно прокоментував творчість Led Zeppelin і Rolling Stones, висловився щодо пишного весілля сина російського нафтового магната
Depo.Життя
28 березня 2016 13:13
ФОТО: depo.ua

Лоза критично прокоментував весілля сина мільярдера Михайла Гуцерієва, що відбулася в минулі вихідні в Москві. В коментарі LifeNews він заявив, що мільярдер не доплатив світовим зіркам трохи грошей, щоб вони заспівали російською, передає depo.ua.

"Люди, які заробляють дуже багато грошей, завжди стурбовані однією проблемою - як їх красиво витратити, - пояснив Лоза. - Я не вірю в чесність жодного з швидко нажитих статків. Хтось купує яхти, хтось шалено дорогу марну нерухомість, замки і так далі, а хтось проводить дуже помпезні заходи, щоб привернути до себе увагу. Гуцерієв влаштував весілля своєму синові. Повірте, їм для життя, для виховання дітей вся ця мішура абсолютно не потрібна. Це понти для всіх інших!", - сказав він.

Міркуючи про бюджет "весілля року", музикант прийшов до висновку, що Гуцерієв "поскупився": варто було заплатити зіркам більше і змусити їх заспівати на весіллі російською.

"Є навіть така приказка: дуже дорого - це змусити Монсеррат Кабальє вивчити "Владимирский централ". Тут приблизно та ж сама ситуація. Гуцерієв трошки не дотягнув. Потрібно було заплатити ще більше грошей, щоб всі ці хлопці - і Стінг, і Дженніфер Лопес - заспівали пісні на його вірші. Ось це було б круто! Чи не дотиснув. Ці люди просто заробляють гроші, їм все одно, де співати. Для Гуцерієва мільйон туди, мільйон назад при мільярдний стані - це нормально. У мене пенсія 12 тис., і якби мені сказали, що потрібно 500 рублів заплатити за те, що принесе мені задоволення, я б ними пожертвував. Тут співвідношення те ж саме. Йому ці мільйони, як жебракові сто рублів подати на православне свято", - вважає Лоза.

Нагадаємо, що нещодавно на Росії Юрій Лоза розкритикував "слабкі" гурти Led Zeppelin і Rolling Stones

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя