Лоза вимагає заборонити гурт "Время и Стекло" на Росії

62-річного співака Юрію Лозу, який останній часом більш відомий як критик, обурив соліст українського гурту "Время и Стекло" Олексій Завгородній
Depo.Життя
28 квітня 2016 09:09
ФОТО: depo.ua
Лоза вимагає заборонити гурт "Время и Стекло" на Росії
Лоза вимагає заборонити гурт "Время и Стекло" на Росії

Співак Юрій Лоза вимагає вигнати з Росії соліста групи "Время и Стекло" через його антиросійські висловлювання у соцмережі, повідомляє depo.ua з посиланням на LIFE.

Лозу обурив той факт, що Олексій, який більш відомий під псевдонімом Позитив), деяких росіян називає "ватниками".

"Таке просто неможливо ні в одній європейській країні. Якщо хто-небудь прийде на британське телебачення і почне лаяти Королеву, то його тут же зжеруть і знищать. Якщо хтось почне поливати Америку брудом, живучи і заробляючи там гроші, з'їдять на місці... Наша країна дає тобі можливість заробляти, будь ласка, живи за її законами, поважай її традиції. Якщо ти цього не робиш, пішов нафіг! Перше, що потрібно зробити - видворити його з країни, перекрити все що можна. Це наша країна, ми тут живемо, і я не хочу, щоб якась наволоч називала мене "ватником". Він сволота і гад! Він ворог моєї країни і мій особистий ворог", - заявив Лоза.

Лоза вимагає заборонити гурт "Время и Стекло" на Росії  - фото 1

Цікаво, що на сторінці соліста "Время и Стекло" більше нема подібних постів, про які каже Лоза, і висловлювань щодо росіян. Судячи з усього, артист просто ділився із друзями посиланнями на статті, які йому сподобалися.

Нагадаємо, що останнім часом Юрій Лоза здобув сумнівну популярність завдяки критиці всесвітньовідомих гуртів та виконавців

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя