Лоза підтримав Януковича та звинуватив в усьому США

Російський одіозний критик, який колись співав, Юрій Лоза продовжує свої лекції
Depo.Життя
11 липня 2016 11:20
ФОТО: depo.ua

Цього разу музикант не став критикувати західну музику, а вирішив розповісти своє бачення політичної ситуації у світі, повідомляє depo.ua з посиланням на "Апостроф".

Спочатку співак "на малєньком плоту" заявив, що росіяни і українці "один народ", а конфлікт між країнами вигідний тільки Америці.

"Ось, наприклад, у мене вища економічна освіта, я на все дивлюся через сферу будь-яких цифр, - заявив Лоза. - Це дає мені право стверджувати, що конфлікт не приніс користі ні Україні, ні Росії ... В першу чергу Америці, яка, взагалі, всю цю справа і підтримувала. Вони зараз сидять і потирають руки, тому що для Америки будь бардак в Європі - це нові гроші, адже у всьому світі люди ховають гроші в доларах. Це я вам як економіст кажу. Тому Америка розв'язала близько 50 конфліктів в останні кілька десятків років. Під час всіх цих конфліктів люди ховали свої капітали в американських банках. Подивіться матеріали по цій темі - і вам все стане зрозуміло".

Після цього Лоза-"економіст" вступився за Януковича, президента, який втік на Росію, та пояснив, чому він хотів зачекати зі вступом України до ЄС.

"Ви зібралися йти до Європи, не підготувавшись до цього, і тут почався бардак, - міркує музикант. - З чого? Тому що ваш уряд, Азаров і Янукович, сказали: ми поки не готові. Прикинутися бідним родичем - це одна історія, а зовсім інша - прийти туди як рівний член. Коли Україні пообіцяли безвізовий в'їзд, Янукович не підписав цей документ тільки тому, що там було дуже багато всяких нісенітниць. Єдине, що він просив від українського суспільства, це часу на те, щоб розібратися з цим питанням: "Дайте рік-два, і ми всі питання вирішимо". Ні, потрібно було скинути Януковича, причому абсолютно нелегітимним шляхом, потрібно було влаштувати цю криваву бійню. Майдан", - зазначив Лоза.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя