Лоліта розкритикувала Путіна та повідомила, що кияни радіють окупації Криму

Російська співачка Лоліта, яка народилася на Західній Україні та довгий час жила у Києві, розповіла, що думає про владу та про окупацію Криму
Depo.Життя
1 лютого 2016 15:46
ФОТО: depo.ua

Співачка дала інтерв'ю Радіо Свобода, повідомляє depo.ua.

Як виявилося, Лоліта, яка нещодавно потрапила до "чорного списку" осіб, яким заборонено в'їзд до України спокійно приїздить на батьківщину, адже її вже "викреслили" з нього. 

Також співачка розповіла, що вона ні з ким не пересварилася через свої погляди на ситуацію в Україні.

"Я як спілкувалася з усіма, хто живе в Україні, так і спілкуюся. Приїжджаю в Україну - жодного косого погляду... Взагалі немає таких людей, з ким я розсварилася. Чесно. Є в інтернеті люди, які займаються провокаціями. Напевно їм за це платять. Вони просто будь-яку твою репліку перетворюють у щось - і починається! ... Я взагалі політиків не дуже-то люблю. У мене багато нелюбимих персонажів у політиці. Починаючи з Єльцина ...", - каже артистка.

Лоліта розповіла, що, на її думку, держава (мається на увазі Росія, - ред.) не дбає про своїх громадян, а у Путіна високий рейтинг тільки через те, що нема альтернативи. Також вона зазначила, що будь яка влада - "козли".

"Для мене Україна і влада - це різні речі. Росія і влада - це різні речі. У всіх свої козли. Ну правда, це ж якась загальна тенденція. Ніхто нікого не втратив - в сенсі людських відносин", - заявила Лоліта.

Артистка також визнала, що в падінні рубля та економіки Росії винні ті, хто кожного дня казав про те, що все добре і стає ще краще. Лоліта навіть порівняла місцеву владу та ЖКГ з фашистами, адже вже багато років бореться за правдиві комунальні платежі.

Щодо  інтерв'ю радіо "Говорить Москва", в якому співачка назвали президента Путіна "генієм", а Обаму "дебілом" вона пояснила, що насправді мала на увазі лише питання міжнародної політики.

"Ці слова вирвані з контексту. Я тоді сказала так: все, що стосується міжнародної політики, то "геній". Я говорила тільки про міжнародну політику, не внутрішню. І з цієї ж точки зору я Обаму назвала "дебілом": щодо міжнародної політики, вона мені не подобається", - повідомила артистка.

Також Лоліта пояснила, чому так зраділа Криму. За її словами, лише через те, що не було війни.

"Я впевнена. Ось Одеса. Мирне місто, а там людей заживо палили. Це що? Я була не один раз в Криму на гастролях. Так, я чула там деякі неприємні речі. Але всі при цьому говорили: господи, спасибі, що у нас не стріляють, ми трьома руками за те, щоб бути в Росії. А я всього лише за те, щоб не було війни. І те, що Крим відійшов без бою, - для мене найперший показник", - сказала вона.

Також Лоліта запевнила співрозмовника, що в Києві Крим не вважають окупованим.

"Які кияни так вважають? От я знаю кілька тисяч киян точно. Ніхто в Києві не говорить, що росіяни щось окупували. Кажуть, що ними козел управляє. Що народ дійшов до зубожіння. Що одна влада - скоти. І друга влада теж скоти. І знімають серіали про те, що у них відбувається, висміюють це. Єдине, що у них це дозволено на телебаченні, звичайно. У нас такі жарти б не пройшли", - повідомила співачка.

Але, не дивлячись на "Кримнаш", Лоліта не поспішає не тільки купувати там нерухомість чи відпочивати, а й взагалі каже, що Крим - "фекальний". Тому збирається у старості жити у Європі. Зірка вже купила будинок у Болгарії.

"У мене з дитинства відчуття, що в Криму слабка каналізація та фекалії плавають усюди. І до речі, Україна з тих пір нічого в порядок не привела. Мені ніколи в Криму не подобалися ні інфраструктура, ні ціни. Звідки там такі ціни? Париж в порівнянні з Кримом курив. Вартість одномісного номера - 400 євро! Пожерти там щось таке особливе - теж ... Пляж через дорогу. Нічого не облаштовано. Я і в СРСР не хотіла там нічого купувати. Коли була Україна - не хотіла. І зараз не хочу, коли Крим знову наш", - пояснила вона.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя