Лоліта дорікнула Рєзніку, який назвав її "запроданкою", проживанням в Україні

Скандал між поетом-піснярем і співачкою Лолітою набув нових масштабів
Depo.Життя
7 липня 2016 12:30
ФОТО: depo.ua

Артистка відреагувала на нещодавню заяву Рєзніка, який назвав усіх російських зірок, які погодилися заспівати на фестивалі Лайми Вайкуле у Юрмалі, запроданцями, повідомляє depo.ua.

Лоліта дорікнула російському поету проживанням в Україні та заявила, що він сам постійно продається, пишучи вірші на замовлення.

"Шановний Ілля Рахміелевіч! Пише Вам "продажна" артистка на прізвище Мілявська. Ймовірно, своїй "продажності" я вчуся у Вас, у людини, яка переїхала в Україну, оскільки Вам там запропонували роботу і, якщо я не помиляюся, квартиру якраз в той самий період, коли, на жаль, у наших держав, між моїми двома родинами виникло Непорозуміння. Згодом мені і всім моїм колегам було відмовлено в телевізійній і гастрольної роботі на території України. Але жоден з нас не назвав вас "продажним".

Якщо говорити про гонорар, то він мізерно малий, оскільки у моєї подруги Лайми Вайкуле, яка зайняла величезну кількість грошей на цей проект і не спала вже півроку, їх практично не залишилося. Я їду туди виключно за символічну плату, як і мої колеги. Саме тому, що ми хочемо довести, що політика і музика - дві речі, що не мають відношення до людських переживань і почуттів! Не можна позбавляти глядача - російськомовного, але й іншої національності - будь-яких розваг. Тим більше в цей важкий період.

Якщо говорити про продажність, не хочу Вас образити, але думаю, вірші, які Ви пишете на замовлення на дні народження дуже багатих людей, на дні міст і все інше, теж можна назвати цим нехорошим словом - продажними. Але, зауважте, на Вашу адресу я його не вимовила, тому що розумію, що Вам треба годувати свою сім'ю. 

"Незаслужена", Непродажна Мілявська ", - підписала листа співачка.

Нагадаємо, Ілля Рєзнік назвав Пугачову, Галкіна та Ваєнгу зрадниками через виступ в Латвії

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя