"Лисичанськводоканал" знову відключили: Без води – 80 тисяч людей

Через заборгованість за електропостачання 19 серпня відключили об’єкти КП "Лисичанськводоканал", через що без води залишилися три міста Луганської області

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на ДСНС.

Без водопостачання залишилися жителі міст Новодружеськ, Привілля та частково Лисичанська – всього близько 80 тис. абонентів.

За необхідності буде здійснюватись підвіз води.

Нагадаємо, напередодні ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" анонсувало знеструмлення Лисичанського водоканалу через борг 142 млн грн.

31 липня внаслідок заборгованості за електропостачання відключено насосну станцію "Лисичанськводоканалу" у місті Лисичанськ. Без водопостачання залишилась частина міста, близько 13 тис. абонентів.

2 серпня енергетики зглянулися і підключили водоканали-боржники в містах Кремінна, Лисичанськ та Рубіжне до постачання.

Представники ТОВ "Луганське енергетичне об’єднання" та ТОВ "ЕНЕРА СХІД" неодноразово звертали увагу на стан поточних розрахунків підприємствами водопостачання за електроенергію, а також на існуючу заборгованість минулих років.

Особливо складна ситуація у містах Лисичанськ та Рубіжне, де підприємства не тільки не в повному обсязі сплачують рахунки за спожиту у цьому році електроенергію й авансові платежі, а й порушують графіки виплати заборгованості, накопиченої до 1 січня 2019 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook