Ліпокорекція допоможе прибрати недоліки фігури

Ручна ліпокорекція - вищий пілотаж майстерності масажиста. Всього за 3-4 години руки фахівця здатні наблизити тебе до заповітного ідеалу

Ліпокорекція допоможе прибрати недоліки…

Що це таке?

Відразу хочемо попередити: не варто чекати, що після першого ж сеансу супермодної процедури стрілка вагів досягне потрібної цифри, а ти зможеш влізти у вечірню сукню на три розміри менше. Методика ручної ліпокорекції або, як її ще називають, ліполітичного масажу, призначена не для загального схуднення, а для усунення недоліків фігури місцевого масштабу, до яких неможливо добратися ні фитнесом, ні дієтою.

Таких ділянок у нас декілька: «вушка» на сідницях, «галіфе» на зовнішній стороні стегон, «мішки» над колінами і повненька внутрішня поверхня стегна. Причому, найчастіше вони є присутніми вибірково: у когось зростають «вушка», у когось - «галіфе».

Місце дислокації проблемних зон в переважній більшості випадків передається у спадок разом з особливостями гормонального фону. Адже жирова тканина на цих ділянках починає активно формуватися під час статевого дозрівання, яке теж зумовлене набором генів і співпадає з материнським (мінус півроку-рік на акселерацію).

А усі подальші гормональні «потрясіння» - вагітність, пологи, період годування грудьми - лише посилюють прояв цих недоліків. Так що до недавнього часу горезвісні «вушка» були рівнозначні довічному вироку. До тих пір, поки за справу не взялися ручних справ майстри.

Як це роблять?

З боку робота фахівця нагадує звичайний масаж. Але тільки з боку. Як і будь-який масаж, він розпочинається з легких погладжувань. Поступово вони переходять в інтенсивніші рухи (розтирання, розминання), які чергуються і один з одним, і з початковими м'якими дотиками. Увесь секрет в тому, що робота ведеться пошарово.

Самі жирові відкладення розминаються дуже інтенсивно, причому велике значення грає напрям рухів: він співпадає з ходом лімфатичних і венозних судин, по яких одночасно відводиться зайва рідина і зменшується набряк. З іншого боку, він прямо протилежний лініям, по яких шкіра схильна збиратися в природні складки.

Як це працює?

Здавалося б, що може бути простіше: розминання і розтирання. Ну як це може спрацювати? Виявляється, може. Причому, механізм такої дії багаторівневий.

Перший рівень - клітинний

Жирова тканина дуже вередлива і терпіти не може, коли її активно турбують. На всякі посягання вона реагує зменшенням жирової вакуолі усередині жирової клітини, яка, власне, і є сховищем жиру. А таку інтенсивну дію, як ліпокореція, вона просто не може витримати.

Другий рівень - тканинний

Жирові клітини «не лежать» поверх м'язів у вигляді безформної каші. Вони складаються в «грудки», які огортають волокна сполучної тканини. Звичайно, мрії про те, що через шкіру можна їх видозмінити, поки залишаються мріями. А ось поліпшення еластичності - цілком реально. А це означає, що горбки на поверхні шкіри будуть менш помітні.

Третій рівень - температурний

Активний масаж має здатність трохи підвищувати температуру тканин - на градус-півтора. Здається, дрібниця, але вона здатна поліпшити кровообіг. Секрет в тому, що в шкірі і підшкірно-жировому шарі у нас функціонує тільки 25-30% кровоносних судин. Інші - знаходяться з режимі очікування. Місцева гіпертермія переводить частину з них в робочий стан. Цей процес допомагає вивести надлишок рідини з тканин і поліпшити обмін речовин.

Скільки потрібно?

За один-два сеанси об'єм проблемних місць може зменшитися на сантиметр-два. Правда, цей результат короткочасний і досягається він в основному за рахунок лімфодренажного ефекту і виведення рідини. Зміни кількості жирової тканини можна чекати після як мінімум 6 сеансів масажу. Кожен з них - тривалістю від 2 годин.

Точний час фахівець визначає в процесі роботи: він залежить від комплекції, віку і загального фізичного стану. Правда, бажано провести повний курс 10-15 процедур, від 2 до 4 на тиждень.

Декілька нюансів:

- В процесі роботи тебе обов'язково повинні запитувати про самопочуття.
- Після сеансу може бути невелика сонливість і слабкість. Цей нюанс особливо важливий, якщо ти за кермом.
- Якщо млявість, апатія і сонливість після масажу тривають більше 4-5 годин - це ознака того, що «навантаження» потрібно знижувати.
- Після процедури не варто приймати препарати, стимулюючі нервову діяльність, пити міцну каву, чай, енерготонік.
- При зниженому тиску (гіпотонії) після масажу не можна різко вставати з кушетки. Через перерозподіл крові може з'явитися запаморочення.

Важливо!

1. Чим менше зайвих кілограмів, тим швидше і легше досягається ефект ліпокорекції. Секрет в тому, що роботі майстра не доводиться «пробиватися» через шар загального жиру.

2. Протипоказаннями до ручної ліпокорекції вважають: ГРВІ, загострення хронічних захворювань, хвороби судин (у тому числі, варикозне розширення вен), захворювання крові, артеріальна гіпертонія (тиск, що перевищує 140/90).

Раніше ДеПо розповів про найкориснішу вправу для пресу. 


Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme