Лікар з Рівного отримав канадську візу за правду про свою зарплату

Рівненський дитячий лікар-анестезіолог Павло Сільковський отримав канадську візу без довідки про доходи
Depo.Життя
28 грудня 2015 17:43
ФОТО: depo.ua

У листі в посольство лікар написав, що частину заробітків отримує "на руки", передає depo.ua з посиланням на "Фейсбук" Сільковського.

Павло Сільковський сьогодні вилетів у США. Звідти вирушить лікувати мешканців острова Гаїті на місяць. На зворотній дорозі планує провідати друга в Канаді. Подав документи на отримання канадської візи. Надіслав довідку про зарплату за останні півроку. Сума свідчила про фінансову неспроможність медика. Знайомі порадили купити фальшиву довідку з банку. Та лікар написав у посольство листа.

"Шановний офіцер, я не маю рахунку в банку, окрім зарплатного. Доказати нічого не можу. Можу лише сказати, що додатково до зарплати консультую хворих на дому, деякі пацієнти в лікарні дають мені чайові, інколи читаю лекції студентам, лікарям, батькам пацієнтів. За це отримую готівку. Я не проти, щоб мені платили все через банк, як у Канаді чи США, і щоб сплачувати податки. Після проведення реформ, надіюся, так і буде. А поки що ситуація в моїй країні і у мене така", - вказав Сільковський.

Наступного дня його попросили вислати паспорт. За декілька днів документ повернули з багаторазовою канадською візою, терміном на чотири роки.

"Доктор Сільковський правий: ми розуміємо українські реалії і цінуємо правдомовність наших клієнтів", - прокоментував ситуацію у своєму "Твіттері" посол Канади Роман Ващук.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя