Лещенко: Аваков може використати силові структури для приходу до влади

Нардеп від БПП Сергій Лещенко не виключає, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков може використати силові структури для приходу до влади
Depo.Життя
25 червня 2016 21:07
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в ефірі "112 каналу", передає depo.ua.

"Аваков - людина з дуже сильними політичними амбіціями. Я не виключаю, що він свої ресурси з часом буде використовувати для побудови політичної сили і приходу до влади. Притому приходу до влади як через вибори, так і через квазіканали приходу до влади", - сказав Лещенко.

Він уточнив, що теоретично таким квазіканалом може бути і використання силових структур.

"Коли міністр внутрішніх справ має під собою не тільки офіційну вертикаль, але ще й неофіційний вплив на силові підрозділи, які озброєні, обладнані, і при цьому мотивовані, і він при цьому ще може бути політичним лідером - це завжди ризик. Завжди ризик, що у вас є квазівоєнізовані формування, які можуть прийти до влади через квазіінструменти", - вважає депутат.

Відповідаючи на питання, чи є Аваков сьогодні більш впливовим, ніж прем'єр Володимир Гройсман, Лещенко сказав: "Я його вважаю, по суті, рівносильним Гройсману".

"Аваков зовсім не той, за кого себе видає. Він себе видає за міністра внутрішніх справ, а насправді ця людина сьогодні по статусу фактично дорівнює прем'єр-міністру. Я його називаю "супер-перший віце-прем'єр", - сказав депутат.

За його словами, Аваков має "силовий інструментарій, він впливає на уряд, він впливає на міністрів, які входять до уряду за квотою "Народного фронту" і він є смотрящим за міністерством інфраструктури - найжирнішою дійною коровою всіх українських урядів, тим міністерством, де постійно формується тіньовий заробіток".

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя