Леонардо Ді Капріо нагородили у Давосі

Голлівудський актор Леонардо Ді Капріо отримав премію Сrystal Award від організаторів економічного форуму у Давосі за внесок у захист довкілля
Depo.Життя
20 січня 2016 11:50
ФОТО: depo.ua

Внесок фонду Leonardo DiCaprio Foundation, створеного у 1998 році, є важливим у справі захисту морської фауни або видів тварин, яким загрожує вимирання, повідомляє depo.ua з посиланням на Укрінформ.

«Чисте повітря та чиста вода, а також придатний для життя клімат - невід'ємні права людини», - наголосив актор, отримуючи нагороду.

Він також зазначив, що нині питання зосереджено не лише на «політичних аспектах» боротьби з глобальним потеплінням, а й на загрозі «нашого виживання».

«Минулого місяця в Парижі світові лідери досягли історичної угоди, яка встановлює певні рамки для шкідливих викидів у атмосферу. Це – важливий перший крок, але попереду важкий шлях боротьби за наше майбутнє та виживання планети. Паризька угода – це заклик діяти, але тепер справа за нами: змінювати світ із винахідливістю та відданістю», – сказав він.

За час існування фонду актор надав понад 30 млн доларів на розвиток 70 інноваційних проектів у сфері захисту довкілля у 40 країнах світу.

Нагадаємо, що Леонардо Ді Капріо купив осрів у Карибському морі, щоб зберегти його у первісному вигляді. Він став одни із авторів фільму «Одинадцята година», у якому йдеться про зміни клімату. На відміну від інших зірок, переконання Ді Капріо знаходять своє відображення у його повсякденному житті. Актор уникає використання приватних літаків, водіння гібридних автомобілів, а також користується альтернативними джерелами енергії. Лео встановив сонячні панелі на даху свого будинку в Лос-Анджелесі. А в Манхеттені, де він любить проводити більшу частину року, актор їздить на велосипеді.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя