Легендарний кінотеатр "Київ" передадуть в оренду на 10 років: Вже є претенденти

КМДА має намір передати будівлю кінотеатру "Київ" в оренду на 10 років, звернення щодо наміру орендувати приміщення вже надійшли від 5 юридичних осіб

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу КМДА.

Вартість будівлі кінотеатру визначено на рівні 170 775 900 грн, без ПДВ, стартова орендна плата відповідно становитиме 569 253 грн, без ПДВ.

Заявки від потенційних орендарів із підтвердженням сплати першої частини авансової орендної плати (1 138 506 грн) КМДА прийматиме до 1 березня включно.

Про намір орендувати приміщення заявили ГО "Фонд "Молодість", ПрАТ "Мультіплекс-Холдинг", ТОВ "Планета Кіно", ТОВ "Компанія "Таурус-Альянс" та ТОВ "Сінема-Центр", повідомив заступник голови КМДА Володимир Слончак.

"Кінотеатр "Київ" продовжить свою роботу у нинішньому форматі – з акцентом на фестивальний профіль, покази арт-хаусного кіно тощо ... Зокрема, відповідно до попередніх умов конкурсу, орендар має приділяти значну увагу популяризації українського національного кінематографу, продовжити співпрацю з найбільшими міжнародними кінофестивалями (КМКФ "Молодість", "DocuDays", "КРОК", Одеський МКФ), посольствами для проведення фестивалів національного кіно різних країн; здійснювати покази артхаусного кіно, а також проводити освітні та благодійні заходи", - заявив заступник голови КМДА.

Рішення про передачу будівлі кінотеатру "Київ" в оренду буде ухвалюватися на конкурсі.

Постійна комісія Департаменту КМДА може затвердити додаткові умови оренди, після чого протягом 5 робочих днів буде розміщено оголошення про проведення конкурсу на право оренди. Конкурс буде проведено через 20 календарних днів.

Нагадаємо, що переможцем конкурсу буде той, хто запропонує найбільшу суму орендної плати.

Додамо, що нещодавно стало відомо, що товариству з обмеженою відповідальністю "Культурному центру "Кінотеатр "Київ" не будуть продовжувати договір оренди приміщення.

Наприкінці грудня 2018 року стало відомо, що у кінотеатру "Київ" виникли проблеми з орендою приміщення. Це може стати причиною закриття закладу. Але у КМДА заявили, що кінотеатр "Київ" продовжить свою роботу в нинішньому форматі.

25 січня стало відомо, що ТОВ "Культурний центр "Кінотеатр Київ" може працювати в будівлі кінотеатру, доки не знайдуть нових орендарів.

Будівля кінотеатру "Київ" знаходилася у комунальній власності міста, а з 1999 року перебувала в користуванні товариства з обмеженою відповідальністю "Культурний центр "Кінотеатр "Київ".

Довідка. Кінотеатр "Київ" відкрили у 1952 році — йому 66 років. З 2000 до 2002 кінотеатр реставрували. Нині він має три зали: "Червоний", "Синій" та "Сінематека".

Читайте також: Чи бути Києву без "Києва": Як із "серця" столиці зникають кінотеатри

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна