Lavina Mall — кращий Event Mall України за версією Best Retail Project (Р)

Поспішаємо поділитися радісною новиною! 7 листопада 2018 року в Києві відбулося нагородження переможців премії Best Retail Project, яка відзначає кращі українські компанії роздрібної торгівлі. Торгівельно-розважальний центр Lavina Mall оголошено лауреатом премії в номінації Event Mall

Професійну роботу команди ТРЦ, яка змогла об'єднати насичений шопінг і вибухові розваги, було гідно відзначено!

Перемога у цій категорії ще раз підтвердила наше переконання: найбільший в Україні торгівельно-розважальний центр Lavina Mall не має рівних за кількістю і якістю проведених активностей. Гучні концерти, яскраві шоу, відомі ведучі, феєричні розіграші, цікаві заходи, захоплюючі змагання — за два роки успішної роботи в стінах Lavina Mall відбулися по-справжньому феєричні події. Сюди поспішають з усіх куточків міста, адже знають: веселощі і позитивні емоції гарантовано.

"Завдяки масштабним івентам трафік в ТРЦ з місяця в місяць не переставав швидко зростати. Як результат — суттєве збільшення товарообігів рітейлерів. Не забуваємо також, що Lavina першою відкрила магазин Н&М в Україні, зробивши доступним цей гаряче очікуваний бренд для широкої аудиторії українських споживачів", — прокоментував голова правління компанії "Мандарин Плаза" Олександр Черницький.

Унікальний формат Lavina Mall приносить подвійну користь: рітейлери приймають покупців, що прийшли на івенти, покупці доповнюють рутинний шопінг неповторним відпочинком. Поєднання покупок і релаксу, реалізоване в Lavina Mall на найвищому рівні, дозволяє ТРЦ залишатися кращим.

Зовсім скоро, 1 грудня, Lavina Mall разом з орендарями проведе яскравий незабутній вечір на честь свого Дня народження — з розіграшами та подарунками для улюблених відвідувачів. Вперше в Європі симфонічний оркестр виступить в торгівельно-розважальному центрі! Гості зможуть насолодитися каверами світових хітів і рок-композицій у симфонічній інтерпретації оркестру Kyiv fantastic orchestra. З Lavina Mall мистецтво стає ближчим! Шопінг під акомпанемент рок-балади? Тепер це можливо! Не пропустіть грандіозне шоу!

ДОВІДКА: Премія Best Retail Project проводиться в рамках щорічного Конгресу Retail Expo з метою заохочення найбільш активних, небайдужих і клієнтоорієнтованих компаній, що розвивають український ринок роздрібної торгівлі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна