Ларс Фон Трієр має намір зняти десять короткометрок

Данський кінорежисер Ларс фон Трієр планує зайнятися експериментальним проектом "Етюди", який буде складатися з десяти короткометражок

Назва походить від однойменного музичного твору, заснованого на використанні важкого прийому, повідомляє Depo.ua з посиланням на THR.

Сам Трієр сказав, що почувається "огидно" після зйомок фільму "Будинок, який побудував Джек" про серійного вбивцю. "Етюди" є своєрідною кінотерапією, оскільки зйомки "Джека" привели його до пияцтва і до великого проекту він зараз не готовий.

"Поки що я думаю зняти кілька невеликих чорно-білих фільмів, буквально по 10 хвилин кожен, і назвати все це "Етюди". Кожен раз пробувати щось нове: засоби оповіді, технічні моменти, нові характери. Думаю зняти десять коротких фільмів, швидше за все, з північними акторами, там дуже багато талановитих людей", - розповів режисер.

"Будинок, який побудував Джек" - психологічний трилер c Меттом Діллоном, Райлі Кіо і Умою Турман у головних ролях. Прем'єра фільму запланована на кінець листопада 2018 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна