Квіт розповів, як реформа допоможе мотивувати студентів

Міністр освіти та науки Сергій Квіт впевнений, що студент має формувати власну "траєкторію навчання"
Depo.Життя
2 лютого 2016 12:49
ФОТО: depo.ua

Як передає depo.ua, в інтерв'ю "День" Квіт розповів про те, як реформи допоможуть мотивувати українське студентство.

"Дійсно, коли відбувається чергова українська революція, студенти проявляють себе як найбільш прогресивна частина суспільства (...) Але варто визнати наявність багатьох невирішених проблем. Для значної частини студентства академічна несумлінність, схильність вирішувати різноманітні питання корупційним способом, шляхом хабарів, часто вважається нормою. Про це необхідно говорити. Інертність і безініціативність - не злочин. Однак молодий чоловік повинен бути активним!" - прокоментував міністр.

На його думку, у навчальному процесі важливо, що поряд із зменшенням аудиторного навантаження реформа передбачає збільшення кількості вибіркових предметів.

"Студент повинен сам формувати власну траєкторію навчання. Поки цього не вдалося досягти на національному рівні. Адже для того, щоб студент здійснив свій вибір, ці предмети йому щонайменше слід адекватно уявити. Такі презентації в університетах бажано проводити в березні. Це - відповідальність кафедр і викладачів, які повинні усвідомлювати: чим більше студентів будуть вибирати їх предмети, тим більшим буде їх присутність в університеті і як результат більш високою - зарплата", - зазначив міністр.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя