Куценко брутально висловився про головного слідчого у справах Майдану

Прокурор Генеральної прокуратури Владислав Куценко розповів про перебіг розслідування справ "Майдану", які розслідує Головне слідче управління під керівництвом Сергія Горбатюка
Depo.Життя
26 квітня 2016 13:05
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів журналістам у ГПУ, передає depo.ua.

"Про розслідування справ "Майдану" ви можете запитати Сергія Горбатюка. Ну знаєте поганому танцору... Це його питання, я не хочу про своїх колег погано говорити, але суспільство кожного разу запитує що зі справами "Майдану". У нас створене чи ненайбільше управління, там під 200 слідчих укомплектовані у Сергія Горбатюка для розслідування майданівських справ та справ високопосадовців, надана їм техніка, обладнання, приміщення, надано все, дайте тільки людям результати. Зразу хочу сказати, що про жодні підозри та якісь кримінальні провадження Горбатюку не йдеться і таких проваджень нема по суті. Але те, що йому керівництво на нарадах каже, що ти займався справою Лукаш, що з нею, чому справа ніяк не дійде до суду", - сказав Куценко.   

Нагадаємо, що раніше народний депутат фракції БПП Сергій Лещенко заявив, що Генпрокуратура намагається усунути від розслідування справ часів Майдану начальника управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергія Горбатюка.

Сам же Горбатюк заявив, що стосовно працівників Управління спецрозслідувань Генпрокуратури, яке займається майданівськими справами, порушено чотири кримінальні провадження. У зв'язку з цим він написав рапорт на ім'я виконувача обов'язків генпрокурора Юрія Севрука. 

У зв`язку з цим ГПУ почала службове розслідування щодо Горбатюка.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя