ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Курси підготовки до ЗНО-2018: Чи стане BeSmart в нагоді абітурієнтам

МОН запрошує абітурієнтів скористатися безкоштовною платформою підготовки до ЗНО BeSmart

Depo.Життя
7 лютого 2018 17:00
ФОТО: depo.ua

Проект створили за ініціативи голови Одеської облдержадміністрації Максима Степанова. 10 тисяч випускників протестували її у квітні-червні. За інформацією пана Степанова, учням вдалося на 20-25 балів підвищити результати на ЗНО.

Depo.ua перевірив, що пропонує випускникам онлайн-сервіс.

Отже, платформа пропонує розроблені викладачами курси з головних предметів. Аби почати підготовку, система пропонує зареєструватися. Реєстрація стандартна і займає з пів хвилини.

Далі учні у лівому меню можуть обрати потрібну дисципліну, а в правому - власне, матеріал. Пропонують відеоуроки, конспекти і тести.

Тестів тут близько 20 тисяч, а самих уроків - понад 2 тисячі.

Наприклад, у розділі української мови та літератури пропонують обрати з трьох опцій.

Клікнувши на першому посиланні, бачимо перелік тем, за кожною з яких є відеоурок і тест. Урок триває 20 хвилин з гаком. Слова лектора підкріпляються ілюстраціями.

Деякі лекції створювалися для інших ресурсів - наприклад, osvita.online.

Пройшовши тест за обраною темою, можна побачити, де помилився.

Користуватися сервісом доволі зручно: тут легко знайти потрібний матеріал, а експрес-перевірка вказує на прогалини у знаннях.

Окрім безкоштовних матеріалів для ЗНО система Eduget пропонує вже платні курси з різних дисциплін. Втім, як стверджує Максим Степанов, лекції і тести для абітурієнтів завжди будуть безкоштовними.

Серед інших можливостей підтягнути знання без репетиторів - мобільні додатки ЗНО Українська мова, ЗНО. Література 2018, ЗНО Акцентуй!, ЗНО 2018, Як козаки ЗНО складали.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя